Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy, Wójt Jerzy Żurek najgorszy

4796 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym został Stanisław Górniak, najgorszym Wójt Jerzy Żurek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy, Wójt Jerzy Żurek najgorszy”

 1. koleś pisze:

  Wszystko wiadomo, nieudacznika trzeba ewakuować i odesłać do zajęć poprzednich. Tutaj się w ogóle nie sprawdził. Tacy ludzie tylko chwaszczą idee samorządu. Zero pomysłu na rozwój gminy . Im wcześniej spuścimy go, tym lepiej dla mieszkańców!!!!

  0
  0
 2. adi pisze:

  Piszą lub pisze ciągle to samo , tylko nick się zmienia naprawdę to jest żałosne. Chcesz zmiany działaj a nie tylko straszysz. Ale kto cię poprze, jak ludzia było by źle już dawno chcieli by odwołać Wójta.

  0
  0
 3. Konkret pisze:

  Nawet w takim zestawieniu Żurek najsłabszy! Nie sprawdził się!

  0
  0
 4. Podatnik pisze:

  A w czym się niby niesprawdził? Bierzesz pod uwagę to głosowanie na tym śmietniku tutaj? Co chwilę zewnętrzne portale podumowujące różne dziedziny działalności samorządu publikują swoje dane i ja tam nie widzę aby Konopiska bardziej odbiegały od pozycji z poprzednich lat.
  Zaczyna się kampania aby obecnego zochydzić jak się tylko da. Niestety uniklanych użytkowników jak pisał Cisiu nie ma tak wielu.

  0
  0
 5. Podatnik pisze:

  A poza tym oś opozycji na czele – stolarz, szefowa sali oraz co stojący pan z kartką. Przecież widać jak na dłoni, że to bractwo tańczy w tym samym kółeczku. Każdy z nich ma za co być wdzięcznym poprzedniemu duńskiemu podróżnikowi zatem muszą pisać, głosować i skakać jak pan wali w bęben. Ten pan z kartką to nie ten co głosował przeciwko modernizacji remizy w Konopiskach?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).