Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy, Ola Szczepańska najgorsza

1600 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym został Stanisław Górniak, najgorszym Ola Szczepańska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

30 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy, Ola Szczepańska najgorsza”

 1. mieszkaniec pisze:

  Barzo dobrzy radni, tak dalej, Ci od broszki i nieudacznika widać co są warci. Suweren poznał się na Leniu i Broszce. Koniec ich bliski, nie będą zatruwać swoimi chamskimi działaniami gminy.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehehehe… Była pełna mobilizacja. Samuraj suzuki i lord Voldemort tak często spotykali się w gazeciarni że wymyślili. Hehe ale prymitywna taktyka. I tak ludzie wiedzą że radni opozycyjnej nic nie wnoszą tylko biją pianę. Zero pomysłów i własnej inicjatywy! Ehh jak marionetki samuraja suzuki:)

   0
   0
 2. wscibski pisze:

  Broszka i len sa zdolni tylko do prymitywnych, chamskich posunięć.

  0
  0
 3. Zdziwiony pisze:

  Jakim cudem przegrala radna z wynikiem 2.72 jak to redakt…rek mani….pulat….rek ocenia i jego swita…. jak inni mieli mniej…. manipula…ncja WSTYD…..

  0
  0
  • kiełbasa pisze:

   Jaki wstyd , a może prawda nieudacznik ma najgorszy wynik. Oto cała prawda o pracy na rzecz mieszkańców przez lenia !!!!!!

   0
   0
 4. Górniak Stanisław pisze:

  Grupa pod wezwaniem z hutek, jesteście jak zgraja nienawistnych ujadaczy. Potraficie tylko oczerniać nas że zero pomysłów i inicjatywy. O tym zadecydują wyborcy. Ja nie pytam co inni zrobili dla swoich społeczności bo to należy do mieszkańców z okręgu wyborczego poszczególnych radnych. Boicie się ujawnić,bo jak spojrzeć w twarz gdy nap. role się odwrócą. Jak tchórze ubliżacie pod przykrywką nicka aby ludzie się nie dowiedzieli kto jest kto. Najłatwiej z ukrycia wylewać pomyje na innych, byle tylko nie na mnie,to Wasza filozofia. Zamiast rzeczowej dyskusji o problemach własnych miejscowości czy gminy a nawet szerszego zasięgu, wciąż nawracacie do poprzednich wyborów. Jaki to ma cel nie wiem. Wg. Was nie można się spotkać z nikim z poprzedniej ekipy, bo jest to odbierane jako narada. Małostkowe to wszystko. Zużyjcie tą energię na doinformowanie mieszkańców o pilotażowym programie Wójta w sprawie dofinansowania do wymiany pieców, bo wielu mieszkańców nie wie
  że może to być wymiana tylko na piece spełniające PN-EN 303-5-2012. Następnie, konieczne jest co najmniej wmontowanie wkładu kominowego odpornego na kondensat kwasu siarkowego lub budowa nowego komina. Piece te nie posiadają tzw. rusztu awaryjnego. Myślę że będzie to z korzyścią dla wszystkich.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Niech Pan najpierw poczyta wpisy kolegów jak pluja na Zurka. Ja nie pisze oszczerstw. Jestem mieszkańcem i to jest moja opinia. Was rozlicza mieszkańcy za ten cyrk!:)

   0
   0
 5. Gosia pisze:

  Panie Radny, oni tak bardzo boją się że wójt Socha zechce wystartować i Wygra! ,że na wszelki wypadek wylewają pomyje, kłamią, wymyślają byle tylko obrzydzić ludziom wójta Sochę a wybielić lenistwo Żurka! A że kłamstwa? że to małostkowe? oni to mają w dooopie! byle robić swoje! za to im płacą, a co im obiecali, to już swoją drogą. Żałości, zakompleksieni ludzie. “prawdziwi katolicy”! Uważają ludzi w gminie za debili co nic nie wiedzą i nic nie rozumieją. Wstrętni, podli ludzie. Takich ma Żurek popleczników. Żal,że robią to z naszych pieniędzy i że nie było kogo wybrać to wybrali Żurecka!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Taaak, wygra. Tak jak ostatnio:) wygrał wszystko…

   0
   0
  • Orzeł pisze:

   Z hutek , muszę cię zmartwić , ale on wygra !!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A mnie to ni ziebi ni parzy. Wygra to wygra. Ale ja jestem pewny że nie:)

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Panie Górniak, gdyby jednak wygrał a Pan był radnym obieca Pan wyborcom wniosek o obniżenie pensji wojta do 8 tys netto?

   0
   0
  • Znawca pisze:

   Z hutek czyżby twego pana ,a ogólnie mowiac to lenia sumienie gryzło,że nic nie robi i mieszkańców kasuje na 200 tys. zł ! Najbogatsze gminy w Polsce nie pozwoliłyby sobie na takie marnotrastwo gminnej kasy!!!! Jest nadzieja ,za parę miesięcy będzie już po wszystkim!

   0
   0
 6. jendrek pisze:

  co to jest za głosowanie jak np. głosując na wujta ujemnie nalicza sie glosy ale punkty pozostają bez zmian inni takich forów nie mają (mówiąc o innych mam na uwadze garstkę )czy ktoś mi wyjaśni dlaczego Ola Sczepańska została ostatnia bo moim zdaniem nie była wręcz przeciwnie była trzecia (3)

  0
  0
 7. jendrek pisze:

  czemu liczba z sumowania głosów poszczególnych radnych nie odpowiada głosom w rzeczywistości o jest pan 1600 to co widać 4701

  0
  0
 8. Górniak Stanisław pisze:

  Z hutek najpierw się podpisz bo jest Was tam kilku, z widmem nie dyskutuję.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   A co ma podpis do Pana przekonań? Napisał Pan że żurek nie powinien na początek brać takiej pensji, to pytam czy jak wygra wielbiony przez Was kandydat będzie Pan walczył o obniżenie zarobków wójta Konopisk o 50 %? z odp wynika że nie wystąpi Pan. No jakże to przecież swój.

   0
   0
 9. Młoda mieszkanka pisze:

  Obserwuję to głosowanie już od dłuższego czasu i jestem zdziwiona niewiedzą – IP, urządzenie i przeglądarka? Prawdziwe zabezpieczenie przed wielokrotnym głosowaniem! Nie wierzę, że w ciągu kilku godzin pani Ola Szczepańska mogła dostać aż tyle negatywnych głosów – a może dlatego,że wtedy pan Wójt Jerzy Żurek był ostatni? Uczciwości w tych głosowaniach nie ma. Ciekawe, kiedy ta farsa się skończy.

  0
  0
 10. Podatnik pisze:

  Na pataciaków poszło ponad 300 głosów (a na resztę o 100 mniej) bo musieli się ratować przed tym jak ostatnio suweren ich olewał. Ciotki, wujki, szwagry głosowały. Nawet ten bidulek z kina wczoraj – tak głosował, że aż mu popcorn na podłogę leciał – dla wtajemniczonych wiadomo o co chodzi.

  0
  0
 11. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek to co jakiś niewiadomy sobie wydedukuje to mam to gdzieś, już Ci napisałem, miej cywilną odwagę i podpisz się.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Czyli mogę wnioskować jedno- jest Pan za utrzymaniem pensji wojta na poziomie 150 000?. Pana szefa i kolezkow którzy mają po 20 nickow namówi Pan na podpisanie się, ok?Forum polega na tym że nie trzeba się podpisywać. Ja pytam Pana jako radnego- złożyłby Pan taki wniosek o obniżkę pensji przyszłego wójta do 8 000? Tak ciężko to obiecać? Boi się Pan ze wygra ktoś kogo Pan popiera i wtedy lipa?

   0
   0
 12. Górniak Stanisław pisze:

  Gdybaj sobie a ja nikogo się nie boję. Obecny Wójt bez honoru przygotował taką uchwałę i radni przegłosowali,pokazał po co startował. A na temat co by było gdyby, nie będę dyskutował. Przy ustalaniu pensji obecnego Wójta też złożyłbym wniosek o zmniejszenie pensji, gdyby ten wniosek miał szansę przejścia. A wy z grupy pod wezwaniem z hutek, ciągle o poprzednim Wójcie Jak maniacy,chorzy z nienawiści, chociaż nie wiadomo czy jeszcze będzie startował. Ja nie muszę się nikogo obawiać bo nie jestem związany przez pracę lub rodzinnie z gminą. Dlatego nie boję się piętnować zaniedbań i błędów. Wystarczy?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ja nie napisałem nic o poprzedniku. Pan ma w sobie tyle nienawiści do mnie i Zurka że aż jest Pan zaslepiony. Pisałem że chodzi mi o przyszłego wójta ale pan się boi bo nie wie kto nim zostanie. Przecież mocodawce Pan nie będzie wnioskować o obniżenie. Jemu raczej jeszcze o podwyżkę?

   0
   0
 13. Górniak Stanisław pisze:

  Może zamiast pierdołami zajęli byście się planowaną budową w Starczy oczyszczalni odpadów ściekowych, w bliskiej odległości granic naszej gminy. Mieszkańcy gminy starcza protestują. ( Katalog materiałów, które miałyby być przetwarzane w tym zakładzie jest przeogromny i w dużej mierze szkodliwy dla środowiska. Mieszkańcy obawiają się licznych ciężarówek, które każdego dnia mogą jeździć po gminy oraz odoru, który towarzyszy tego rodzaju inwestycjom) Zdania w nawiasie skopiowałem z strony: gminastarcza.pl

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Panie Górniak, jako mieszkaniec Konopisk nie muszę się niczym zajmować. Jeśli tak ciężko zrozumieć że z Zurkiem nie mam nic wspólnego to niech pan do księdza idzie.

   0
   0
 14. Mieszkaniec Hutek nie mylić z hutek pisze:

  To po jakie licho psujesz opinię mieszkańcom z Hutek gnoju jeden.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Pisałem o gminie, bo tego dotyczy rozmowa. A ty wrzuć na luz albo naucz się czytać

   0
   0
 15. Izydor pisze:

  z hutek gadaj zdrów. a my ci uwierzymy. co za menda.

  0
  0
 16. Gosia pisze:

  ha, ha, ha !!! “ja nie napisałem nic o poprzedniku.”! ha,ha! nic innego z hutek nie pisze tylko pluje na poprzednika, pomniejsza osi.agnięcia poprzednika a wychwala “pracę” Żurka. Nic nie pisze. Boże! co za kanalia!Jak toto wogóle śmie nazywać siebie “CZŁOWIEKIEM”!?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Widzisz, to takie lustrzane odbicie tego co wy robicie. Plujecie na Zurka a wychowalacie poprzednika. Jest jedną różnica. Ja nikogo nie obrażam, a jeśli prawda o nim jest obraźliwe to tylko źle o nim świadczy:)

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).