Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy, Jerzy Walentek najsłabszy

782 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym został Stanisław Górniak, najsłabszym Jerzy Walentek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy, Jerzy Walentek najsłabszy”

 1. Paulina Skowrońska pisze:

  No! i tak trzymać.!Nie dość że najlepszy to jedyny!

  0
  0
 2. mieszkaniec pisze:

  Jedyny zameciarz

  0
  0
 3. Kamil pisze:

  a pozostali radni co? żaden nawet ogona nie wychyli tak się boją!?
  Tyle razy już ich tu wywoływali i…nic! boid…y. Żaden nawet w swojej, radnego, obronie nie napisze nic. No!chyba coby pon wójt kazali!

  0
  0
 4. piotr pisze:

  Masz rację Kamil ale większość tych radnych jest mocno uzależnionych od ..urka. Mogą np. stracić pracę lub ich najbliższa rodzina , są zastraszani

  0
  0
 5. lisica pisze:

  Po co blokowali innym miejsca, nie wiedzieli co ich czeka? czy szli tylko po dodatkową kasę.

  0
  0
 6. Czarny Piotruś pisze:

  boję się że lisica ma rację niestety. szli po kasę i właśnie po stołki dla swoich. to się nazywa nepotyzm.

  0
  0
 7. piotr pisze:

  np.najsłabszy dzieci powtykane gdzie się da to do ..py włazić naturalnie trzeba

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).