Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy!

352 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym okazał się Stanisław Górniak, najgorszymi ex aequo byli Marcin Poleszczuk i Andrzej Jarosz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy!”

 1. Stachu pisze:

  Czym sygeruja sie ludzie glosuje na pana Gorniaka.

  0
  0
 2. Wyborca pisze:

  pewnie rozsądkiem

  0
  0
 3. Gienia pisze:

  bo to jedyny radny uczciwie podchodzący do swojej funkcji.

  0
  0
 4. Górniak Stanisław pisze:

  Dziękuję wszystkim głosującym na mnie.

  0
  0
 5. janek pisze:

  Bardzo ciekawe na tym portalu są reklamy przeważnie o potencji np.dłuższy rozmiar nieziemskie doznania a po za tym jednym słowem radny Górniak szoł ciągle pierwszy i potencjał rosnie …… wyborczy

  0
  0
 6. janusz pisze:

  Więcej takich ,,górniaków ,, przydało by sie w tej radzie. Większość popierajaca wójta pewnie siedzi u niego w kieszeni bojąc się o swoich , którzy pracują w gminie. Jak to głosiła pani wójt – czas na zmiany.

  0
  0
 7. Paulina Skowińska pisze:

  A kogo wójt zwolnił z gminy pracuje nawet zięć Sochy i nie został zwolniony a który radny ma rodzinę pracującą w gminie chyba tylko Szczerbak ale jego mama dawno pracuje Kruk pracuje na sali ale był zatrudniony za Sochy napisz Janusz

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).