Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy!

523 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym okazał się Stanisław Górniak, najgorszym Roman Skoczylas.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy!”

 1. Franek pisze:

  Pan Radny Górniak wygrywa w rankingu od wielu tygodni! Zasłużenie! Ranking jest dziwny,ale wszyscy mają takie same szanse by wygrywać co tydzień, a jednak wygrywa Pan Górniak. Gratuluję,tak trzymać!

  0
  0
 2. TWAgent pisze:

  Najlepszy radny w pisaniu na forum z kilku nickow na raz.

  0
  0
 3. Dr. pisze:

  Jeszcze tu smrodzisz. Do Lublińca nie przyjęli?

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Jakis zachlany byly agent SB, z mania przesladowcza i odmóżdżeniem ukradl mi miejsce. Tak to juz jest, 30 lat.minelo i nadal smrodzi.

   0
   0
  • Lisek pisze:

   Agent tobie mózg kompletnie zlasował się, ciągle aż do znudzenia jak byś był na haku opowiadasz to samo! Lecz się chłopie !!!!!!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Lisek, ja zobacze jak wam sie po wyborach mozgi zlasuja. Ile czarny pan wydal na swojego skrybe?:) mam nadzieje ze stawka rosnie. Na biednego chyba nie trafilo?

   0
   0
 4. Brygida pisze:

  Już kiedyś pisano,że ten TWAgent to chory człowiek.chory z nienawiści. Pisze z kilku nicków ale oskarża o to innych, wypierał się do Ewy że to nie on pisze o jakimś czarnym panu, po czym pisze choćby powyżej, czarny pan tp czarny pan tamto. To jakiś psychol jest po prostu. Smutne że taka menda podjęła się takiej roli. Ja tam wierzę że w Konopiskach są ludzie mądrzy i widzą prawdę. Taka gnida jak TWAgent może sobie pisać do woli. Ludzie swoje wiedzą.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Brygida, idz sobie kup gazete i naucz sie czytac ze zrozumieniem. Tylko zanim zaplacisz to tego głąba sprzedawce musisz wyciagnac za buty z dupy czarnego pana:)

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).