Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy!

469 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym został Stanisław Górniak, najgorszym Marcin Poleszczuk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

14 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy!”

 1. Paulina Skowińska pisze:

  Powiedzmy brawo najlepszy radny i jego koledzy z ul małej to nie przypadek ze jest co tydzień najlepszy to za pracę na pewno u pana z Cisia

  0
  0
 2. Górniak Stanisław pisze:

  Paulina Skowińska vel TWAgent vel Trener, szukaj, szukaj, wąchaj, wąchaj dalej piesku.

  0
  0
 3. Górniak Stanisław pisze:

  I nawzajem.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Na Pana nie ma miary bo Pan nie pisze samodzielnie. Na Kopalnie mierzyc nie pojade bo bym sie pożygal na sam widok.

   0
   0
 4. Górniak Stanisław pisze:

  Ależ ty jesteś durnowaty. Chłopie ja już swoje przeżyłem i nikt mi nie może rozkazywać, za mało mi już zostało żeby sobie pozwolić na błaznowanie.
  p.s. Jest tu przy mnie wodziręka która każe pisać co każe.
  Zadowolony?

  0
  0
  • Brygida pisze:

   On i tak nie uwierzy! Teorie spiskowe, podejrzliwość, że podstępy,pułapki, trupy w szafie, ma w genach jak u jego pryncypała.tak samo na tym wychodzi jak tamten. A może ten sam? Może. Ja też mam obok swojego podpowiadacza i też czasem mówię o nim “mój pan”, ale z pewnością nie mieszka na Małej!za to ma duże poczucie humoru i lubi dowcipy. Panie Radny, nie ma co się dochodzić z tym Agentem, bo albo chory z nienawiści i już przeżarty podejrzliwością albo mu płacą za pisanie bzdur i musi biedaczysko. Prawda dla niego nie istnieje. On ma swoje “prawdy”. Żałosny pachołek. Pozdrawiam. Szkoda że wśród radnych jest Pan sam.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Nie pisalej nic o Malej, ale widac po tym co piszecie kto wam podsyla gotowe teksty. Co do radnych to jest kilku z KWW Jerzego Sochy, to o co chodzi? Dramat. Jak on rzadzil gmina jak ma radnych i nie potrafi ich dopilnowac?

   0
   0
 5. Ania pisze:

  To zwyciestwo to pewnie za super dozynki w Hutkach.

  0
  0
 6. Brygida pisze:

  TW to znowu tylko twoje wymyślone teorie spiskowe. Oj,cieniutko coś u ciebie z pomysłami! I ty chcesz być wójtem?!czego? chyba swojego podwórka

  0
  0
 7. Brygida pisze:

  Swoją prawdę!cysto prawdę!taką co ją mają ci w wiązanych kaftanach. Samom prawde! Jedyna prawda twoja to może ta ze masz w d…e. No ale kasa od pana leci to trza klepać te głupoty.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Brygida, wy macie Pana, ktory nie moze zyc bez gminnej kasy. Bieda mu w oczy zajrzala? Niech idzie rowy zamiatac albo doly kopac przy budowie autostrady.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).