Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy!

379 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Stanisław Górniak, najgorsza Anna Świtek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy!”

 1. Malutki pisze:

  wcale mnie to nie dziwi. Ta pani zabiera głos tylko w sprawach Aleksandrii i za Aleksandrią. A jest radną całej gminy przecież.

  4
  5
 2. Pinokio pisze:

  aż szkoda, że taki mądry człowiek jak Pan Górniak widnieje na fotce obok takiego kogoś jak ta pani…

  5
  6
 3. Goorniook Stash pisze:

  Widzę że z tygodnia na tydzień głosów coraz mniej. Liczba spadła poniżej 400 co można przełożyć na jakieś 20 osób które ciągle głosują.

  4
  3
 4. Z Hutek pisze:

  On sam na siebie tutaj głosuję

  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).