Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy!

454 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym okazał się Stanisław Górniak, najgorszym była Ola Szczepańska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanisław Górniak najlepszy!”

 1. Kinia pisze:

  Bardzo dobry wybor najlepszy radny!!!!

  0
  0
 2. wozny pisze:

  Panie Górniakjest pan super radnym!!!!!

  0
  0
 3. Inka pisze:

  Super radny

  0
  0
 4. Paradoks pisze:

  to chyba jedyny radny w tej gminie! Pracuje, pilnuje poczynań wójta, chce Mu się nam odpowiadać, szkoda tylko, że…jest jeden!
  Dziękujemy Panie Radny!

  0
  0
 5. Paulina pisze:

  Zasluzony tytul. Jedyny pan ktory dziala dla dobra ogolu nie boi sie wypowiedziec I zostac skrytykowanym. Oby bylo takich wiecej brawo

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).