Oceń radnego: Roman Skoczylas najgorszy!

351 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym okazał się Stanisław Górniak, najgorszym Roman Skoczylas.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Roman Skoczylas najgorszy!”

 1. Kropeczk pisze:

  Ciekawe ile razy wójt uzyskał ocenę “najgorszy”? a ile jakąś lepszą? bo chyba NIGDY nie był “najlepszy”? Jak w życiu

  0
  0
 2. Paulina Skowińska pisze:

  Najlepszym jest GÓRNIAK SUPER radny wygrywa zawsze i to jest słuszne i chwalebne bo ten ranking jest najobiektywniejszy na swiecie

  0
  0
  • lesnik pisze:

   Wszyscy mają równe szanse.

   0
   0
  • Kropeczka pisze:

   ironia z twojej strony jest nie na miejscu. A który radny raczy “patrzeć na ręce” wójtowi? który ma odwagę pod własnym nazwiskiem odpowiadać nam, wyborcom, na zarzuty i pytania? siedzą sobie cichutko i podnoszą bezmyślnie rączki za pomysłami wójta. No i tak jak tu piszą, każdy ma równe szanse.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).