Oceń radnego: Piotr Szczerbak najgorszy!

481 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym został Stanisław Górniak, najgorszym Piotr Szczerbak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Piotr Szczerbak najgorszy!”

 1. Izolbu pisze:

  Piotrek co z toba?

  0
  0
 2. Gość pisze:

  Tak to jest, jak się nie mieszka w gminie tylko w mieście! Co Pan Piotr zrealizował z obietnic wyborczych ! Śmiem twierdzić, że tyle co jego guru wójt Żurek! Kasa i utrzymanie stołków w gminie przez rodzinę! Czekamy!

  0
  0
 3. Piter pisze:

  To właśnie ten pan był inicjatorem podwyższenia diet radnych jakiś czas temu , dobrze że znaleźli się rozsądniejsi od niego i wniosek przepadł

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).