Oceń radnego: Krzysztof Kruk najlepszy, Andrzej Janik najgorszy

384 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego, w tym 26. na Wójta Konopisk.

Najlepszym radnym w minionym tygodniu został Krzysztof Kruk, najsłabszym Andrzej Janik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Krzysztof Kruk najlepszy, Andrzej Janik najgorszy”

 1. Paulina Skowrońska pisze:

  a ja dość dawno pytałam, jakie jest kryterium tego niby oceniania? Kruk znudzony na dniówce siada i klika “swoich” czyli popleczników wójta Żurka choć został radnym z poparcia poprzedniego wójta. Ot, zwykły sprzedawczyk. A za chwilę inni, opozycyjni, klikają na tych co przeciwni Zurkowi. Pytam więc jeszcze raz – jeśli redakcja dalej utrzymuje ten głupi ranking – wg jakiego kryterium mamy oceniać?! kto więcej zabiera głos?kto jest za Żurkiem? czy kto jest przeciw? bo jak na razie to pusty śmiech! i należy ten pseudo ranking zdjąć a na pewno nie ogłaszać wyników. Ja też umiem np.w każdy poniedziałek kliknąć na wszystkich “swoich”. I co to niby ma oznaczać?! że są aktywni? że działają w interesie gminy czy aktualnej władzy?
  Totalna bzdura!

  0
  2
 2. r pisze:

  To jest tylko zabawa. Odzwierciedlenie nastrojów w gminie. nie chcesz, to nie musisz w tym brać udziału.

  pzdr
  PG

  1
  0
 3. Paulina Skowrońska pisze:

  Zabawa? Proszę zapytać pana Kruka czy traktuje to jak zabawę!? raczej jak obowiązek wobec wójta z którego rączki je, że trzeba co tydzień kliknąć na siebie i na wójtowych. Ten wątek jest zupełnym nieporozumieniem! Pytam: jakie są kryteria oceniania?!

  0
  2
 4. r pisze:

  Kryteria? Według własnego uznania. 1 ocena najsłabsza, 5 najlepsza.

  Pzdr
  PG

  0
  0
 5. BLACOWIANKA pisze:

  zastanawia mnie jedno ????? jaki ma pan panie Gąsiorski INTERES W TYM ,ŻE “UTWORZYŁ “pan “portal informacyjny ” w Konopiskach ???? przecież pan mieszka na Cisiu ??? czy przypadkiem nie ma pan z tego korzyści materialnych ???

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).