Oceń radnego: Jerzy Żurek znowu najgorszy!

386 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym został Stanisław Górniak, najgorszym Wójt Jerzy Żurek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jerzy Żurek znowu najgorszy!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  To już chyba staje się tradycją

  0
  0
 2. Kum pisze:

  On jest cieniarzem w każdym calu!

  0
  0
 3. Rolnik pisze:

  Kto sieje ten zbiera plon! Wójt też zbiera plon jaki – sami zobaczcie! Niemota i cham na każdym kroku! Już tego wystarczy!

  0
  0
 4. Babcia pisze:

  wystarczy popatrzeć na Żurka na zdjęciach ze święta strażaków. Wygląda jak “zabidzona sirota”. Ale wygonić strażaków od stołu potrafił! chamstwo z niego wylazło. Poczęstunek nie dla pospólstwa tylko dla ofijeli! Panie TW agent i pan nic na to? Ten wójt Pana też nie zaprosił?

  0
  0
 5. tutejszy pisze:

  Rozpiepszają kasę na prawo i lewo. Niemota i ten znany idol od miódalina swojemu dają przygotować catering,za kampanie na wójta trzeba się wywiązać. Może dowiemy się kto to żarcie na stoły przywozi? A do tego jeszcze swoją super mowę walnął na zaproszenie do żarcia. Całkowita kompromitacja władzy gminnej. Każda następna impreza to tylko popis nieudacznictwa tego cienkiego Wladka.

  0
  0
 6. Felek J pisze:

  To teraz zastanówcie sie ludziska kogo wybieracie na radnych?!kto ma nas reprezentować?!
  Nie ważne ile rodzinki ściągnie na głosowanie tylko czy jest aktywnym radnym,myśli,krytykuje jak trzeba i ma odwagę zagłosować zgodnie z sumieniem a nie jest uwikłany w zależności od wójta!do kitu z taką radą co boi sie przeciwstawić złej pracy wójta! I dość wiecznie tych samych niekompetentnych ludzi.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).