Oceń radnego: Jerzy Walentek najlepszy, Roman Skoczylas najgorszy

2876 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym został Jerzy Walentek, najgorszym Roman Skoczylas.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jerzy Walentek najlepszy, Roman Skoczylas najgorszy”

 1. Izolbu pisze:

  kto to ten walentek?

  0
  0
 2. Belfer pisze:

  Tak szczerze to też się zastanawiam kto nakręca te sondaże ? Same miernoty wygrywają ! Co ci ludzie osiągnęli , czym się wyróżniają , co zrobili dla gminy i samorządu , jakie maja wykształcenie ? Dla mnie to fikcja !

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Fikcja jest ten portal. Cały czas nie ma też odpowiedzi na pytanie czy Gąsiorski prowadzi portal za darmo czy ktoś płaci za jego prowadzenie?

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).