Oceń radnego: Henryka Bula najlepsza, Robert Kołodziejczyk najgorszy

2737 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym została Henryka Bula, najgorszym Robert Kołodziejczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

11 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryka Bula najlepsza, Robert Kołodziejczyk najgorszy”

 1. z hutek pisze:

  No proszę!! Znowu radny z KWW Jerzego Sochy jest najgorszy? Tak oto opozycję oceniają mieszkańcy!

  0
  0
 2. Trener pisze:

  Teraz tez bo ludzie już sobie zdanie wyrobili. Pan Górniak ponad 200 glosow i bidula na końcu. Szkoda ze taki dobry stolarz musi firmowac swoim nazwiskiem pana z Kopalni.

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   O mnie się nie martw, o mnie się nie martw, ja sobie radę dam. Piękna piosenka Kasi Sobczyk i moje motto życiowe.

   0
   0
 3. Paulina Skowińska pisze:

  Najmłodszy dziadek na imprezie p SZczepanskiej z okazji DNIA BABCI I DZIADKA W KGW Kopalnia nawet narady nie pomagają z szefem z ul Małej jak się nie robi nic dla swoich wyborców to takie głosowanie ciekawe co zrobił do tej pory a co do końca kadencji zdziała

  0
  0
 4. Franek pisze:

  a co takiego ten Heniek Bula zrobił?

  0
  0
 5. jan pisze:

  Franek nie obrazaj kobiety ma na imię Henryka nieuku .Zrobiła dla szkoły duzo ma byc chodnik między Korzonkiem a Jamkami aby było bezpieczniej podobno są robione plany na chodnik na Korzonku .Nie to co radny Kołodziejczyk nic albo zero jak kto woli.

  0
  0
  • Z hutek pisze:

   W szkole to pani radnej nie widać , a pozostałe rzeczy to jak napisałeś PODOBNO!!!!!!!! A jeśli chodzi o opozycję to na każdym kroku jak w naszym rządzie ręce związane , jak to pan Żurek mówi ” trzeba rozmawiać” i na tym się kończy – pustka

   0
   0
 6. Franek pisze:

  och! wygląda jak facet. No to co zrobiła?

  0
  0
 7. Paulina Skowińska pisze:

  Franek na kulturę twoją brak słów jak na całe to towarzystwo i kolegów tego z Małej tylko nienawiść wam została

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).