Oceń radnego: Henryka Bula najlepsza, Jerzy Żurek najgorszy!

1631 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym w została Henryka Bula, najsłabszym Wójt Jerzy Żurek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryka Bula najlepsza, Jerzy Żurek najgorszy!”

 1. Soltys pisze:

  Takiego Wójta ,co nawet w rankingu najsłabszy to natychmiast wysłać na emeryturę.Gmina znowu zacznie się rozwijać.Wojt musi odejść!!!

  0
  0
 2. Kamil pisze:

  i zmów Bula najlepsza? czym się zasłużyła? niech kto napisze co takiego przez ten tydzień radna Bula zrobiła że zajmuje znów pierwsze miejsce?!
  Ma liczną rodzinę?
  Dla mnie ten ranking jest głupi.

  0
  0
  • Racjonalista pisze:

   Popieram. W tym rankingu jedna osoba może zagłosować nawet 45 razy. Mając telefon oddajesz 5 głosów, masz partnera który też ma telefon do dodatkowe 5 głosów, niektórzy mają telefony śluzowe to dodatkowe 5, jeśli partner ma telefon to 5, telefony średnio wymieniamy co 2 lata zatem korzystając ze starych to jakieś +10, każdy ma komputer domu +5, lub dwa +5, modne są tablety+5, możesz nawet oddać głos z telewizora +5. Myśle, że nie wyczerpałem jeszcze wszystkich możliwości.

   0
   0
  • Racjonalista pisze:

   Zamiast śluzowe ma być służbowe.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).