Oceń radnego: Henryka Bula najlepsza, Anna Świtek najgorsza

1403 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym została Henryka Bula, najgorszym Anna Świtek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Henryka Bula najlepsza, Anna Świtek najgorsza”

 1. widz pisze:

  Pan Henryk chyba dużo robi dla swoich wuborców , bo bardzo zmęczony !

  0
  0
 2. Witold Gajos. pisze:

  “widz’u ” puknij się w głowę albo miej odwagę podpisać się z imienia i nazwiska żeby było wiadomo kogo kopnąć w …ę za chamstwo w ten świąteczny czas.
  .

  0
  0
 3. foru-owicz pisze:

  nie ten z SB?

  0
  0
 4. Edward Bałdyga pisze:

  widz ty mały człowieku ujawnij się jak masz trochę odwagi i popieram wpis Witolda Gajosa z ochotą sie dołaczę aby ty mały tchórzu kopnąc cię w cztery litery.PRZEPRASZAM ze tak pózno się ustosunkowałem ale nie czesto tutaj wchodzę na te strone bo gro wpisow jest tutaj tylko sejących nienawisc a nikt nie ma odwagi pisac pod swoim nazwiskiem oprócz p.Górniaka

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).