Oceń radnego: Henryka Bula najlepsza, Anna Świtek najgorsza

1065 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym została Henryka Bula, najgorszym Anna Świtek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Henryka Bula najlepsza, Anna Świtek najgorsza”

  1. Górniak Stanisław pisze:

    Moim zdaniem stwierdzenie najgorsza jest co najmniej nie na miejscu. Jeśli już to najsłabiej oceniana. Na pewno lepsza od niektórych radnych, którzy przychodzą na sesję podnieść łapkę i dalej to tylko moja opinia.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).