Oceń radnego: Henryka Bula najlepsza, Andrzej Jarosz najgorszy

945 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym została Henryka Bula, najgorszym Andrzej Jarosz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Henryka Bula najlepsza, Andrzej Jarosz najgorszy”

 1. Myśliciel pisze:

  i znów to samo. i tak co tydzień. Pani Bula ma wielu znajomych!
  To może pani radna Bula powie nam, albo przewodniczący rady, ile interpelacji złożyła w tym tygodniu radna Bula????
  Ile spraw załatwiła dla nas wyborców????

  Głupota. Świadcząca dobitnie o nieuczciwości.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).