Oceń radnego: Bałdyga najgorszy!

484 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Stanisław Górniak, najgorszy Edward Bałdyga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bałdyga najgorszy!”

 1. Wyborca pisze:

  Skoro nic nie robi to wiadomo, że będzie najgorszy

  11
  5
 2. radny pisze:

  On robi ale tylko dla siebie!

  12
  6
 3. olek pisze:

  razem z wójtem gmine puszczą z torbami.

  9
  8
 4. ala pisze:

  z gminnego parkingu zrobiona jest zajezdnia dla gtv bus. Stare grzmoty cały parking zaleją olejem.
  Tylko wójt siedzi cicho, dlaczego ?????

  7
  9
 5. z Hutek 2 pisze:

  Hutki są bardzo niezadowolone panie przewodniczący ten bus to jakieś jaja są a o przesiadkach do Częstochowy to niech pan z wójtem zapomni

  7
  4
 6. Hutka pisze:

  Bałdyga robi wokół remizy kostkę brukową i brukowany
  i jest zajazd dla busów. Oznaki że kończy się władza i czas rozliczyc się !

  8
  1
  • Sosna pisze:

   jedyna nadzieja, chociaż marna, że strażacy w czasie wyborów przejrzą na oczy! że to tylko kiełbasa wyborcza tych panów.

   4
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).