Oceń radnego: Bałdyga najgorszy!

473 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepszy okazał się Stanisław Górniak, najgorszy Edward Bałdyga.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bałdyga najgorszy!”

 1. Ptyś pisze:

  Najgorszy?ale ktoś na niego głosował? To niech się wstydzi ten co głosował. Wybrał kumoterstwo a nie dobro gminy.

  2
  0
 2. ola pisze:

  Takie Hutki przekupne wstyd narzekają a i tak głosują jak głosują Pan Baldyga przyrosl do funkcji nie ma odwagi aby nie startować należy się i juz jeździ po wsi i agituje swoimi sposobami klany strażackie i koła gospodyn to już ubezwlasnowolnil brak slow

  1
  0
 3. z Hutek 2 pisze:

  Mam nadzieje ze ludzie się opamiętają i w drugiej turze nie pójdą chociaż na kolegę bo inaczej znowu nic w tej gminie się nie zmieni Edward i Jurek będą sobie robić co chca

  1
  0
 4. Parafianin pisze:

  Czy ocena wyświetlana na stronie to bieżącą średnia z danego tygodnia? Jeśli tak, to “3” jest jednym z czołowych wyników.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).