Oceń radnego: Anna Świtek najgorsza!

379 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym okazał się Wójt Jerzy Żurek, najgorszym Anna Świtek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

15 odpowiedzi na “Oceń radnego: Anna Świtek najgorsza!”

 1. TWAgent pisze:

  Czarny pan nie wyplaci premii za ostatni miesiac. Ogry od zurka was wydymaly, a tak sie staracie. Ktoremu nie chcialo sie restartowac routera i dodawac glosow?

  0
  0
  • Ewa pisze:

   te, TwAgent!ty podobno nie wiesz kto to czarny pan?!i nie ty używasz tego określenia?!ha,ha!kto jeszcze pisze pod tym nickiem?

   0
   0
 2. Górniak Stanisław pisze:

  Agent Ty zawsze węszysz wszędzie spiski. Ale się cieszysz. Chyba najbardziej z premii którą otrzymasz. Ciesz się ciesz.

  0
  0
 3. TWAgent pisze:

  Panie radny nie.wietrze spisku. Caly czas jestem w basniowym swiecie i wiem, ze czarny Pan sie wscieknie, taka wtopa. Skryba musi sie dobrze.nawilzyc na noc bo gdzies trzeba bedzie sie rozladowac:)

  0
  0
 4. Górniak Stanisław pisze:

  Facet ty jesteś tak obrzydliwy, nie można tego dosłownie zilustrować. Debil do n-tej potęgi. Wstyd!!!!!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Sluchaj Pan, nie wiem o czym myslisz, ale ja myslalem o nosie. Gdy infekcja chwyta trzeba nawilzyc.sluzowki. bardzo prosze sie ogarnac i nie myslec o obrzydliwych rzeczach.

   0
   0
 5. Górniak Stanisław pisze:

  Agent nie rób z siebie gorszego durnia niż jesteś, przeczytaj swój wpis z1 października 8,54 na stronie: “GOPS w Konopiskach szuka seksuologa dla 6-latków!”W tym zacietrzewieniu już nie pamiętasz co pisałeś. Napisałeś to samo tylko inaczej. WSTYD- To dlatego siedzisz za parawanem nicka.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Panie radny, jak pan wnikliwie czyta:) uwielbiam was ale przestaje z wami pisac:) do zobaczenia nigdy, jade sie zamknac w Lublincu.

   0
   0
 6. Górniak Stanisław pisze:

  Opamiętanie? Hura! Do następnego razu.

  0
  0
 7. Kamil pisze:

  Proponuje żeby sobie do towarzystwa zabrał jeszcze broszkę i radcę prawnego,będzie pisał skargi,no i w czterecz zawsze raźniej i partyjkę można rozegrać. Jeden wart drugiego, ale w cuda nie wierzę! Zmieni nick na inny i dalej będzie ujadał. Takie dostał zadanie.

  0
  0
 8. TWAgent pisze:

  Moge was wszystkich zabrac , wlacznie z czarnym panem. Niech redaktor w lublincu otworzy swoj portal , bedziemy dorzucac komentarze. Podobno opozycja ze takie bazgroly zaplaci jak za prezydenta. Jaka tutaj macie stawke?

  0
  0
  • Ewa pisze:

   I znowu piszesz o jakimś czarnym panu a dopiero się wypierałeś że to nie ty !to ilu was pisze pod nickiem TWAgent? Uzgadniajcie kto co pisze bo wam się myli!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Ewa , niech cie czarny pan nauczy czytac.ze zrozumieniem. Historia pokazala ze potrafi pisac wiec czytac pewnie tez.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).