Oceń radnego: Andrzej Janik najlepszy, Robert Kołodziejczyk najgorszy

2097 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym został Andrzej Janik, najgorszym Robert Kołodziejczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Andrzej Janik najlepszy, Robert Kołodziejczyk najgorszy”

 1. z hutek pisze:

  Musicie trolle więcej głosować bo Wasze Bozyszcze jest najgorsze!:)

  0
  0
 2. Rudy pisze:

  Jacek tyle zrobił , że ludzie mu podziękowal i wolą to z daleka omijać!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Nie znam żadnego radnego Jacka. Ale widzę że nawet nie zaprzeczyłes że mało robi czyli mam rację:)

   0
   0
  • Jan pisze:

   Pokazujesz swoją głupotę nawet nie znając siebie Jacku – z hutek! Takich ludzi należy całkowicie ignorować ! Swą mądrość pokazałeś już w ubiegłej kadencji powiecie będąc radnym wybranym głosami z Blachowni, a teraz pozostalo ci czasem pokopać się ze swoimi z PO . Szacunek dla Pana Janusza Krakowiana, który potrafi celnie odpowiedzieć na nędzne zaczepki Jacka.

   0
   0
 3. Brygida pisze:

  i znów na 6 wypowiedzi połowa dyżurnej szczekaczki z hutek. Oczywiście nie na temat, ale…to już norma.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Na temat Brygida. Czytać uczą w podstawówce. Komentuje cześć artykułu, cytuję “…radny Kołodziejczyk najgorszy”. Co jest nie na temat? Prawda szczera w głosowaniu!

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).