Oceń radnego: Agnieszka Chmielewska najlepsza

422 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta. Najlepsza okazała się Agnieszka Chmielewska, najgorszy Andrzej Janik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Agnieszka Chmielewska najlepsza”

 1. Marabut pisze:

  a w czym ta pani jest najlepsza? w naganianiu znajomych żeby na nią głosowali bo zbliżają się wybory???

  5
  5
 2. Sołtys z Pcisia pisze:

  Moze i nagonila ale ja zaglosowalem tylko przeciwko Staskowi a ona akurat byla pierwsza. Co tu wchodze to tylko on wygrywa a nic nie robi niestety,moze tylko szum wokol wlasnej osoby.

  5
  5
 3. Mieszkaniec pisze:

  Opętany przez agenta i kserowacza. Ale wszyscy popłynęli i jeszcze niejeżdżący pks chcieli nam wcisnąć. Tak naprawdę to który radny coś robi dla mieszkańców swoich miejscowości? Gdyby nie ta strona to radnej bym nie widział. A tak przynajmniej lans – foto. I tyle robi. A wasi radni? Co czynią?

  2
  2
 4. Sołtys z Pcisia pisze:

  Niby najgorszy byl radny Janik a jak glosowalem po sobotnim koncercie to na szarym koncu byl Kolodziejczyk. Manipulacja jak za Tuska ,24procentowy wynik Psl w poprzednich wyborach samorzadowych.

  1
  1
 5. Łaziec pisze:

  Zbliżają się wybory, to trzeba zaistnieć.Trzy lata nic się nie zrobiło, to chce znowu ludem manipulować i wciskać kłamstwa! Ciągle tym tematem zamykania szkoły chce zaistnieć na wsi! Osoba nic nie robiąca dla swojej wsi!
  Stać nas na lepszych radnych!

  4
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).