Oceń radnego: Agnieszka Chmielewska najlepsza, Stanisław Górniak najgorszy

1949 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego. Najlepszym radnym została Agnieszka Chmielewska, najgorszym Stanisław Górniak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Konopiska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Kategorie:

3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Agnieszka Chmielewska najlepsza, Stanisław Górniak najgorszy”

 1. z hutek pisze:

  No proszę jaki wynik. Coś jednak nie podoba się czytelnikom Pana aktywność na forum. Miałem rację.

  0
  0
  • Anrzej pisze:

   Najbardziej nam chwaści ten z hutek. Za wszelką cene chce pokazać jaki jest wójt i jak przytula ze swoim posłusznym zespołem 0,5 miliona złotych , które powinny isć na rozwój gminy i na naszą uzdolnioną młodziez. Wójt to typowy nierób i wróg normalności. JEDYNIE INTERESUJE GO KASA, KASA,KASA !!!!!!

   0
   0
  • Adi pisze:

   Dokładnie.z.hutek ludzie nie są głupi, widzą że tu na tym forum to jest sztab wyborczy poprzedniej władzy. Boli ich to że tylko tu mogą się wypowiedzieć.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).