Oby było jak najmniej wyjazdów

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie – Jarosław Piotrowski przedstawił informacje z działalności Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie oraz Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego na terenie powiatu częstochowskiego w 2016 roku.

Komendant poinformował o liczbie zdarzeń na terenie gminy Konopiska. Strażacy w 2016 roku wyjeżdżali aż 174. razy, z czego 62. razy do pożarów i 106. do różnego rodzaju zdarzeń i wypadków. Niestety, było też sześć alarmów fałszywych.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Oby było jak najmniej wyjazdów”

  1. Paweł Nowak pisze:

    z hutek był razem w wójtem?

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).