Obóz z gminą Konopiska

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach organizuje obóz rekreacyjno-sportowe dla dzieci i młodzieży z gminy Konopiska.

Obóz odbędzie się od 1 do 8 lipca 2023 roku w Białym Dunajcu.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Obóz z gminą Konopiska”

 1. Rodzic pisze:

  Dzieci po 1800 a Opiekunki za darmo

  2
  6
 2. Brajan pisze:

  Hahhahahaahah
  To tak jak by kierowca autobusu miał płacić za bilet …
  Sprytny komentarz :)

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).