Obóz sportowo-rekreacyjny dla dzieci i młodzieży w Białce Tatrzańskiej

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach organizuje obóz rekreacyjno-sportowy dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia w Białce Tatrzańskiej.

Szczegóły znajdują się na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).