Nowy zarząd OSP Hutki

W niedzielę odbyło się walne sprawozdawczo-wyborcze zebranie w Ochotniczej Straży Pożarnej w Hutkach, podczas którego wybrano nowe władze OSP. Prezesem został Damian Marchefka, który zastąpił na tym stanowisko Andrzeja Ceglarka. Nowym naczelnikiem wybrano Wojciecha Mrozka.

nowy zarząd OSP Hutki:
Prezes – Damian Marchefka
Zastępca Prezesa – Damian Potrawka
Naczelnik – Wojciech Mrozek
Zastępca Naczelnika – Jakub Koterba
Skarbnik – Anna Mrozek
Członek Zarządu/Sekretarz – Kamil Wojtasik
Gospodarz – Piotr Stoparek

Skład Komisji Rewizyjnej:
Michał Nowak
Paweł Ślimak
Jacek Jędryka

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Nowy zarząd OSP Hutki”

 1. Obywatel pisze:

  Nowi podkomendni Radnego, który pokazuje jak się rządzi w Hutkach, z trzeciego rzędu,.
  Wszyscy wiedzą dzięki komu dostali robotę i gdzie, to teraz przyjdzie czas odpłacić, może nowe “Miód & Malina” się szykuje, kto wie.
  5 lat minęło, smród już się rozszedł, wielu zapomniało, zobaczymy co pokażą młodzi, czy będą się płaszczyć i robić co im E.B. karze, czy może jednak mają jaja.

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).