Nowy urzędnik Gminy Konopiska

Mieszkanka Boronowa – Katarzyna Kasprzak została nowym urzędnikiem zatrudnionym przez Wójta Gminy Konopisk – Jerzego Żurka. Zgodnie z informacją z Biuletynu Informacji Publicznego Urzędu Gminy Konopiska, Kasprzak będzie pełnić funkcję podinspektora ds. księgowości budżetowej.

Spośród trzech kandydatów spełniających preferencje dodatkowe Kasprzak wykazała się bardzo dobrą wiedzą teoretyczną zweryfikowaną podczas testów. Kandydatka legitymuje się wyższym wykształceniem na kierunku Administracja Publiczna. Po zliczeniu punktacji z testów i rozmowy kwalifikacyjnej otrzymała największą ilość punktów.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).