Nowy rozkład jazdy – kolejna propozycja PKS Częstochowa

Zgodnie z moimi zapowiedziami, prezentuję nową ofertę od PKS Częstochowa na kursowanie autobusów na terenie gminy Konopiska. Nowa propozycja wynosi 59 532 zł netto miesięcznie i zawiera dotychczasowe połączenia komunikacyjne w nieco zmienionych godzinach.

Ofertę znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

31 odpowiedzi na “Nowy rozkład jazdy – kolejna propozycja PKS Częstochowa”

 1. OBI pisze:

  Rozkład już lepszy, ale też już mamy o 100% podniesioną cenę za usługę.
  Proszę tylko o info jak wrócić po g. 15.00 i po 22.00 z Cz-wy do Hutek. Dni robocze o wolnych nie wspominam.
  Jak ma wrócić młodzież z Cz-wy do Leśniak, Korzonka, Jamek= w dni robocze o g. 11.40 w południe, czy o g. 22.30?
  Ale ta oferta to tylko 60.000 netto na miesiąc…. bez pewności, że pojedzie autobus.
  Pewnie jak dołożą kursy żeby młodzież mogła wrócić po szkole z Częstochowy do Jamek, Korzonka, Leśniak to będzie 90 tyś. na miesiąc….
  Bez komentarza.
  Panie Pawle Panu taki rozkład odpowiada?

  0
  0
 2. OBI pisze:

  Teraz mamy kurs do Hutek 22.30. W nowym lepszym rozkładzie, z tą samą liczbą połączeń (rzekomo) tego kursu nie ma.

  0
  0
 3. OBI pisze:

  Rozumię, że tak jak teraz do tej kwoty za tzw nierentowne kursy należy dodać kwotę którą gmina płaci za tzw. bilety zerowe to chyba jakieś tylko 10.000 zł na miesiąc? To już razem mamy ok. 70 tyś netto. JA CHCE MZK

  0
  0
 4. Paweł Nowak pisze:

  przecież to proste więcej kursów = więcej pieniędzy

  0
  0
 5. OBI pisze:

  No tak. Ale co z Leśniakami, Jamkami, Korzonkiem? To nie gmina Konopiska?
  Za chwilę się okaże że MZK tańszy bedzie.

  0
  0
 6. OBI pisze:

  I najważniejsze. Jaka jest pewność że PKS będzie jeździło według tego rozkładu. Tak jak teraz? Sami mówią: nie mamy kierowców.

  0
  0
 7. Wyborca pisze:

  Na Lee k lepiej wygląda niż ten pierwotny. Wolałbym MPK

  0
  0
 8. OBI pisze:

  Czy coś wiadomo może na temat tej firmy prywatnej która niby ma prowadzić rozmowy?

  0
  0
 9. Hutki pisze:

  a czym mają wracać pasażerowie z Częstochowy do Hutek po drugiej zmianie, skoro pks 22.30 nie jedzie? i nie wiem czemu zabrany jest pks 15.35, tworząc przerwę od godziny 14.40 do 16.20 kiedy wraca najwięcej osób (zarówno osoby z pracy jak i ze szkół). Z tego co słyszałam gmina obiecała, że połączenia będą lepsze, a jak na razie na trasie CZĘSTOCHOWA-HUTKI nie dodano żadnego połączenia, a wręcz przeciwnie zabrano kolejne

  0
  0
  • PG pisze:

   Z tego co wiem to kurs 15:35 to kurs do Tarnowskich Gór , a nie kurs dodatkowy za który gmina płaci?

   0
   0
 10. janek pisze:

  Pawełku trzeba byc z ludzmi a nie. z PKS który zawodzi na całej lini

  0
  0
 11. Paulina Skowińska pisze:

  Redaktorku Ii twoi koledzy wasza obrona PKS jest daremna wam nie chodzi najprawdopodobnie o zamet i o stołki jakby się wójtowi nie udało Redaktorku kurs do Tarnowskich Gór nie jeździ w dni wolne od nauki więc nie sciemniaj

  0
  0
 12. Hutki pisze:

  Nie zmienia to faktu, że gmina nie oferuje żadnego kursu o 15, ani nie zapewnia powrotu z drugiej zmiany. Słysząc rozmowy i obietnice radnych oraz czytając artykuły gmina obiecała że w budżecie jest zostawiona większa kwota żeby polepszyć dojazdy, “kursów miało być znacznie więcej”, a z tego co widze w połączeniu Częstochowa-Hutki kursów więcej nie ma.

  0
  0
 13. Brygida pisze:

  wójcisko ma podobno rewelacyjne rozwiązanie transportu! Oby tylko wypaliło! Zobaczymy po dzisiejszej sesji. Byłby to pierwszy porządny pomysł tego wójta! po trzech latach “wójtowania”…ale dobre i to, bo to ważne dla mieszkańców!

  0
  0
 14. Ada pisze:

  Pks znowu poczuł kase i juz zakladaja kamery i podwyzki znowu w biurach byly, a kierowcom ochlapy 1800 i to na raty, nowy kierownik od transportu, a znim siup i dwie nowe sejretarki i kazdej 2500 ponic na reke, ciekawe co jeszcze glupiego wymysli prezes, zeby wydac pieniądze , które znowu wydoili od gmin, cirkawe od kogo z rodziny zakladaja kamery. Dla pks nie chodz o ludzi i kursy, ale o to zeby trwala szlachta, z rodzina i zarobkami od 4 tys do naeet niektórzy dostaja 9tys. Normalnie zyc nie umierać w pks teraz w biurach

  0
  0
 15. kinia pisze:

  dziwne bo konopiska miała być obsługiwana przez prywatnego przewoźnika z Ozimka , dobra firma , sznuje i dba o pracowników ,chcieli tez tyle samo co teraz dostał PKS po okrojeniu kursów , A ONI chcieli zostawić tak jak jest , bilety miały być tańsze z hutek 4,5 , z konopisk 4,2 , i o co tu chodzi , ktoś chyba nieźle w kieszeń kase wzioł i ustawka wyszła
  mozna było mieć dobrego przewoźnika , porzadne autobusy , a wybrali dziada pks , pks stare gruchoty , byle się kułka kręciły i jakos bedzie , najwazniejsze ze bedą jeszcze w biurach trwać i KASE BRAĆ i dalej wyciagać z gmin ile się da . bo najwazniejsze,zeby gminy dawali , dawali , a z roku na rok , bedzie 2 autobusy na kżyż , jak za komuny , ciesz się pasażeru ,ze do domu jedziesz

  0
  0
  • Birbant pisze:

   kinia, obudź się albo wytrzeźwiej. co za bzdury tu wypisujesz

   0
   0
  • Anna pisze:

   A co to nieprawda, prawda, ale chyba stolek gdzies tam pan ma. Prezesik zasłania sie ze kierowcow nie ma, a teraz po likwidacji 70%kursow ma zwalniac 60kierowcow, bo bedzie za duzo, i bedzie niezly przelicznik w biurach ponad 90 a kietowcow ok. 70, a co nieprawda ze mial byc prywatny przewoznik, mial i zlozył oferte i to tansza i bez likwidacji kursow, a wojt wybrał znowu pks z likwidacja tylu kursow, tylko pogratulowac

   0
   0
 16. janek pisze:

  TO jest prawda to co się dzieje z PKS STARY TABOR BRAK KIEROWCÓW WYPŁATY NA RATY ZAWIESZANIE KURSÓW NIC NIE POMOZE CHWALENIE TE3J FIRMY REDAKTORKU BO TEN Z ULICY MAŁEJ BY SIĘ CIESZYŁ ZE GMINA NIE MA TRANSPORTU

  0
  0
  • Jasny pisze:

   Nieudacznik probuje za ponad 2 miliony załatwić transport w gminie przez nie znanego dotychczas na rynku miejscowym przewoźnika! W tym wypadku lepiej związać się za podobne opłaty z MPK i ludzie mogą skorzystać z biletów na całą sieć MPK! Nieudacznik zawsze musi spiepszyc za co się bierze!

   0
   0
 17. janek pisze:

  jASNY ALE TY JESTES CIEMNY OFERTA MZK WOGÓLE NIE WPŁYNEŁA DO GMINY.

  0
  0
 18. magda pisze:

  Dla siejących plotki – była oferta z MZDiT dla Gminy Konopiska. I przestańcie pisać “MZK”. MZK nie istnieje od 2000 roku- jeśli już to MPK.

  0
  0
 19. pasażer pisze:

  Niedacznikowi głupio sie przyznac , że zaproponowany przez przewoźnika system komunikacji po gminie jest oparty o centrum przesiadkowe w konopiskach. Wielka szkoda że nieudacznik zrezygnował z pieniędzy unijnych załatwionych przez wójta Soche, bo mielibyśmy przygotowaną infrastrukturę do tego typu komunikacji. A tak pozostało nam dalej szukac kasy na ten cel. Przy tak słabym obecnie wójcie gmina przegrywa duże dofinansowania unijne!!!!!!

  0
  0
  • PiotruśPan pisze:

   Oprócz dużych pieniędzy gmina przegrywa też opinie w kraju i województwie. I za to pewnie Starosta chce mu dać statuetkę?! Ha,ha,ha!

   0
   0
 20. Andrzej pisze:

  Pasazer jestes kolejna osoba albo ta sama zmieniajac nicki,powtarzajaca te brednie o centrum przesiadkowym. Centrum przesiadkowe mialo byc w miejscu budynku gminnego przy boisku i na terenie boiska klubu lot, no pomysl genialny na miare poprzedniego wojta. W centrum konopisk zamiast deptakow, barow, resteuracji ,placow zabaw, zieleni robi sie postoj dla autobusow i dopisuje kolejna brzydka rzecz do wizytowki centrum Konopisk. jak chcesz to popytaj radnych z poprzedniej i obecnej kadencji jak to mialo wygladac albo zapytaj bylego albo obecnego wojta a nie wypisuj bredni.

  0
  0
 21. Francik pisze:

  Andrzej, a gdzie będą się zatrzymywać te autobusy co będą jeździć zamiast pksu? Jaka “pętla” czy coś takiego musi być? Napisz jak wiesz gdzie będzie to centrum, jakiś dyspozytor, cZy kasy?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).