Nowy radca kosztuje gminę ponad 150 zł za godzinę!

Za 16 godzin pracy miesięcznie nowy radca prawny gminy – Rafał Hanusiak otrzyma wynagrodzenie w wysokości 2460 zł. Dodatkowo, za każdą rozpoczętą godzinę pracy ponad limit radca otrzyma 184,50 zł! Przypominam, iż Urząd Gminy Konopiska ma zatrudnionego radcę prawnego na etacie. Hanusiak jest tylko “kimś” dodatkowym, gdyż Wójt podobno potrzebuje wsparcia prawnego.

Poniżej znajdziecie umowę z Hanusiakiem.

PAWEŁ GĄSIORSKI

hanusiak hanusiak1aaa hanusiak2 hanusiak3Kategorie:

10 odpowiedzi na “Nowy radca kosztuje gminę ponad 150 zł za godzinę!”

 1. deb pisze:

  no no dobra kasa

  0
  0
 2. Leśnik pisze:

  To i tak sensowna kwota. Uważam ze urzędy powinny posiadać obsługę prawną czy to na zasadzie abonamentu lub permanentnie.

  0
  0
  • Niewiadow pisze:

   Bo inaczej są strzały w stopę jak PGR. Skierował sprawę do sadu bo mu nie udzielili informacji publicznej, a powinien do SKO. I chłopu odrzucili. Hahaha.

   0
   0
 3. Poirytowany pisze:

  No to mamy Eldorado i kowboja! Nie ważne pieniądze, ważny jest tylko interes kowboja, aby czasami nie stracił z tych 200 tys. złotych jakiegoś grosza. Gmina dla niego to super skarbonka do wydawania aby swoje tylko ocalić. Gmina stacza się jak kula śnieżna, coraz bardziej oblepiona ludźmi zbędnymi np.rzecznik, 3 radca prawny, kandydaci na wojtow, krawcowa, i wiele innych.Czy takiego wójta mamy dalej utrzymywać za takie ogromne pieniądze ?

  0
  0
 4. Filip pisze:

  Chciałbym za CZTERY!!! godziny pracy w tygodniu tyle zarabiać!moja żona, też po studiach za miesiąc tyle nie wychodzi. I tyra 8 godzin dziennie! To się nazywa szastanie publicznymi pieniędzmi

  0
  0
  • Niewiadow pisze:

   A kto Ci bronił iść na prawo? Wizyta u lekarza specjalisty to czasem i 200 zeta a wizyta trwa czasem 10 minut – kto ci zabronił iść na medycynę. Informatyk od wdrożeń SAP zarabia 15-18 tys na rękę – kto Ci zabronił iść na informatykę. Ludzie po filologii zarabiają 1500 na rękę pytam kto im kazał to studiować.

   0
   1
 5. Mieecio pisze:

  no,no! 2460 zeta drugi! radca prawny (ile zarabia pierwszy radca?), rzecznik prasowy (za ile?), wójt co zarabia lepiej jak Prezydent Warszawy, Możliwość płacenia w kasie na wsi kartą płatniczą (dobrze, postęp ma swoje prawa) ile to Bank Spółdzielczy sobie za to życzy? Bankieciki, imprezki, harce, hulanki, swawole, a inwestycji …cieniutko. Tu jest taki jeden pyskacz, lizus wójta .urka (dowolna pierwsza litera do podstawiania w miejsce kropki), piszący pod różnymi nickami (Niewiadow, brat, zal, i inne.
  Niech go wielbi!nie ma zakazu! tylko czy on wie, że to wszystko idzie z jego kieszeni? a w ślad za tym nic nie robi, albo niewiele dla ludzi?
  Nic ci nie da opluwanie jedynego radnego, co nie jest na pasku wójta i ma odwagę wytykać błędy uzasadniając je dowodami? Wszyscy inni się sprzedali za… albo im pryncypał Mieeetek kazał! (albo Mieeecio, jak kto woli).

  1
  0
 6. Wolski pisze:

  Wójt to cieniarz , tyle kasy przelewa na bzdety i zachcianki. A ile spłacił z zadłużenia gminy – 7 zl. Wójt musi odejść!

  0
  0
 7. z Hutek pisze:

  Teraz to dopiero będzie kasa gminna szła na prawo i lewo ta obsługa prawna słynie z iście drogich porad i stosu pozwów ino patrzeć jak pół gminy do sadu zostanie podane juz jedną gminę wypromował tylko spływ im nie wyszedł.

  0
  0
 8. Racjonalistka pisze:

  Wychodzi szydlo z worka! Wójt nie miał paru złotych aby dołożyć do szkoły w Rekszowicach, a tu kasa się nie liczy. To już trzeci radca prawny zatrudniony przez wójta Żurka.Teraz wiem ,że wójt tylko znalazł 7 złotych na spłatę zadłużenia, pieniądze z podatków idą na lewo i prawo. Takiego Wójta nam zafundowano. A pani v-ce wójt ,ta co ponoć nic nie robi, sklaniala radę do max wynagrodzenia dla wójta Zurka. Wielki Wstyd ,co dzieje się w Gminie Konopiska!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).