Nowi dyrektorzy szkół w gminie Konopiska

Wójt Jerzy Żurek powołał nowych dyrektorów szkół w gminie Konopiska. Elżbieta Wrońska została dyrektorem Szkoły Podstawowej w Jamkach-Korzonku, Tamara Gwóźdź Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Hutkach, Edyta Pawlak Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rększowicach, a Lucyna Napieralska Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kopalni.

Zgodnie z zarządzeniem Wójta, wszyscy dyrektorzy mają ważne umowy do końca sierpnia 2022 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

11 odpowiedzi na “Nowi dyrektorzy szkół w gminie Konopiska”

 1. Nikita pisze:

  A jaki dyrektor w przedszkolu w konopiskach????

  0
  0
 2. Piter pisze:

  Było 5 konkursów co z przedszkolem???

  0
  0
 3. D. pisze:

  Tez jestem bardzo ciekawa decyzji w sprawie przedszkola.

  0
  0
 4. TWAgent pisze:

  A co, wasz kandydat przepadl:) ? Cos was zabolalo?:)

  0
  0
 5. wyborca pisze:

  TO SZKOŁA NA KOPALNI CAŁKOWICIE ZEJDZIE NA PSY !!!!!!!! WIDOCZNIE NIKOMU W GMINIE NIE ZALEŻY ŻEBY TA SZKOŁA ISTNIAŁA.

  0
  2
  • Pelagia pisze:

   bo co? bo jego broszki protegowana nie wygrałą? Przerżnął jak w Przedszkolu?

   1
   0
  • Pelagia pisze:

   bo co? bo jego broszki protegowana nie wygrała? Przerżnął jak w Przedszkolu? ha,ha! głupol Agent nic nie zrozumiał!
   A czym miał zrozumieć jak rozumku zero?

   1
   0
 6. uczony pisze:

  Broszka aż kipiał ze złosci, bo jego kandydatki przepadły w konkursie! Nawet sasiadka Broszki Hutek z takimi papierami , to mogła co najwyżej w gs-ie swietlicę prowadzić. Szkoda tej młodej osoby, że na takie pośmiewisko Broszka ją wystawił. Co robiła Kalina Podła w nomenklaturze nauczcieli nazywana wójtem! Czyzby Kalina Podła nie wiedziała jakie wymogi musi spełnić kandydat na dyrektora przedszkola? Albo specjalnie wystawiła na posmiewisko buraka Broszkę.

  1
  0
  • TWAgent pisze:

   Gadiorski, nazywanie wojta Kalina podla tez jest niezgodne z regulaminem. Pilnuj regulaminu albo popros o podwyzke, moze wtedy kogos dotrudnisz:)

   0
   0
 7. Wierny pisze:

  Agent , naucz się że zrozumieniem czytać!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Nie.jestem w waszej sekcie. Nie nadam sie do was. Dlatego nie.rozumiem?

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).