Nowa ulica w Kopalni

Po piątkowej decyzji radnych, Kopalnia zyskała nową ulicę – Malinowa. Malinowa znajduje się na działce 3/9 w obrębie 006 Kopalnia, jest równoległa do ulicy Górnej i prostopadła do ulicy Kwiatowej w Kopalni.

Nowa ulica została ustanowiona po wniosku jednego z Mieszkańców.Kategorie:

3 odpowiedzi na “Nowa ulica w Kopalni”

 1. Sprostowanie pisze:

  Malinowa znajduje się na działce 3/9 obręb 006 Kopalnia.
  Jest RÓWNOLEGŁA do ul. Górnej i PROSTOPADŁA do ul. Kwiatowej.

  0
  0
 2. Chlop pisze:

  A co to soltys kopalni nawet nie chodzi na sesję. Pewnie swojemu kompanowi z zimowych ogrodów nie umie pokazać błędu aby nie stracić zaufania i wsparcia na przyszłego radnego! Tragedia!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).