Nowa ulica w Konopiskach

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Konopiska, radni podjęli uchwałę w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Konopiska.

Ulica Przedwiośnia będzie mieścić się na działce nr ewid. 765/118 obręb Konopiska.

Szczegóły na grafice.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Nowa ulica w Konopiskach”

 1. Nie pisze:

  A gdzie ta ulica jest Do czyjej wiadomosci to jest podane ? Dla urzednikow ? Czy to dla mieszkancow Konopisk ?

  9
  0
 2. Autor pisze:

  Jaka brzydka nazwa,ja bym wolał. Siedemnaście Mgnień Wiosny🤣🤣

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).