Nowa gminna spółka

To już przesądzone. Powstanie nowa spółka, która będzie zajmować się odpadami, czystością i porządkiem w gminie, oczyszczaniem ścieków, targowiskiem, cmentarzem oraz gminną zielenią. Nowa firma będzie nazywać się Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jej prezesem ma zostać jeden z obecnych pracowników gminy, który dostanie dodatek do pensji za “prezesowanie”.

Kapitał zakładowy spółki wynosi 5000 zł. 100 proc. udziałów w spółce ma Gmina Konopiska.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Nowa gminna spółka”

  1. Edward pisze:

    Czy to oznacza, że obsługą cmentarza będzie się teraz zajmować gmina? Proboszcz oddaje cmentarz gminie?

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).