Nikt nie chce być głównym księgowym w Publicznym Przedszkolu w Konopiskach

Kolejny raz nie udało się rozstrzygnąć naboru na stanowisko głównego księgowego w Publicznym Przedszkolu w Konopiskach.

Do nabory nikt nie wystartował.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Nikt nie chce być głównym księgowym w Publicznym Przedszkolu w Konopiskach”

  1. Ziomek pisze:

    Chyba nie tylko jako główny księgowy nie ma tam brania , skoro urząd ogłasza kolejny konkurs: https://www.bip.konopiska.akcessnet.net/index.php?idg=3&id=448&x=72&y=16

    3
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).