Nikt nie chce odśnieżać dróg w gminie Konopiska!

Ogromny problem ma Wójt Jerzy Żurek. Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami, a gmina nie znalazła firmy, która zajmie się odśnieżaniem dróg gminnych. Właśnie został unieważniony przetarg w tym zakresie.

28 września do godziny 9:00 upłyną termin składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Konopiska w sezonie zimowym 2017/2018. Do wyznaczonego terminu nie wpłynęła do gminy żadna oferta.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

28 odpowiedzi na “Nikt nie chce odśnieżać dróg w gminie Konopiska!”

 1. Kopamnia pisze:

  Czego się boją?

  0
  0
 2. klakier pisze:

  Ponoć wszyscy wiedzą o co chodzi.

  0
  0
 3. TWAgent pisze:

  Widocznie rok temu byla za mala stawka. Pan Gorniak zalatwi bo tak pisal ladnie i wydaje mu sie ze to takie proste. Panie radny pan pomoze. Przeciez pan sie zna i uwaza ze to takie proste.wszystko

  0
  0
 4. edek pisze:

  Na pewno wśród pozostałych radnych tez nie zabraknie ochotników ludzie bezgranicznie wspierający wójta łopaty w ruch no cóż nie tylko granty

  0
  0
 5. świadek pisze:

  TWAgent , wywrotowcu jeden gdzie napisałem że jest to proste. Ty swoje rozkazy wsadź sobie. A problem ma wójt nie ja.
  Ja nie zarządzam Gminą. Zrozumiał wreszcie.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Oooo kolejna odslona radnego Gorniaka. Oj Boze panie radny, niech pan pisze z jednego nicka to sie nie bedzie pan kompromitowal w oczach mieszkancow. Jak bylo 100 000 niezaleznie od liczby wyjazdow bylo panu zle, a tu jak widac nie tak prosto znalesc firme.

   0
   0
 6. Górniak Stanisław pisze:

  Ciekaw byłem jak szybko zareagujesz. Ty piszesz z 6 nicków ja próbuję z 3 aby nie brakło Ci tematów do pisania.
  Co do przetargu, to nie mój problem, Może wójt spóźnił się z przetargiem i inni Go uprzedzili. Może za duży zakres odśnieżania – chodniki też, za to tu Wójta muszę pochwalić. A może tej zimy śnieg nie spadnie?
  Na marginesie nigdy nie było mi źle.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Panie Gorniak, pan nie gada glupot!! Znow Pan manipulowal piszac z kilku nickow. Ja mam jeden, zresztta widac chyba roznice miedzy mna a osobami ktore wala teksty z 10 bledami ortograficznymi w jednym slowie. Ehhh… Pan odpowie na moj post o drzewach na Lipowej. Pana koledzy maja tak poj….w glowie ze twierdza ze tych sprochnialych drzew nie powinno sie ruszac. Niech Pan sie obiektywnie wypowie w sprawach waznych dla mieszkancow, gdyz to zagrazalo ich zyciu

   0
   0
 7. kadet pisze:

  Przez 2 lata zimowe utrzymanie dróg wygrywała firma z Lublińca na podstawie przetargu ryczałtowego. Zim srogich nie było , to wykonawca za parę wyjazdów dostał ponad 100 tys. zł . Opłacało się, tylko gmina była w plecy, ale cóz mamy nieudacznika, co płaci 160 zł/m 2 malowania elewacji, utrzymanie zimowe 100 tys. za parę wyjazdów, tak się płaci w gminie Konopiska.

  0
  0
 8. Sniezynka pisze:

  Cały powiat chichocze z nieudacznika i rozdawania za darmo kasy za odśnieżanie dróg w formie ryczałtu! Teraz nikt z wykonawców nie ma ochoty na takie warunki bo zima będzie długa i mroźna! Tak nieudacznik wyprowadził gminę i załatwił wykonawców zimowego utrzymania dróg! TRAGEDIA!!!??

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   W wojewodztwie smieja sie z sbeckiego tchorza.

   0
   0
  • Katon pisze:

   Agent , msciwosc i chamstwo to twoja silna strona ! Nieudacznik też ma ten problem! Nie potrafi panować nad sobą, gdy mu się wytyka bledy i niedorobstwa! Człowiek z chora psychą!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Dla kogo jestem chamski? Na kim sie mszcze? Bo jakos nie widze zebym pisal o kims konkretnym. Piszac nieudacznik masz na mysli swojego starego? Nie.znam goscia, ale czytajac twoje wpisy jestem w stanie sie zgodzic.

   0
   0
 9. Mix pisze:

  Idą przymrozki, wójt zafunduje nam darmowa ślizgawkę! Dziękujemy i liczymy na szybkie opuszczenie tego miejsca!

  0
  0
 10. Mróz pisze:

  Minie zima, minie zurek i po wszystkim, pozamiatamy. Skończą się problemy.

  0
  0
 11. Górniak Stanisław pisze:

  TWAgent, moim zdaniem ustanawianie pomników czegoś co jest powszechne i nie jest zagrożone wyginięciem jest zwyczajnym przegięciem. Przede wszystkim powinniśmy dbać o środowisko w którym żyjemy, likwidować zagrożenia, również te bezpośrednie w postaci starych drzew. Ewentualne okazy chronić w parkach, lub miejscach gdzie można ograniczyć dostęp ludzi w bezpośrednie sąsiedztwo. Jak to mówią: nie było nas był las , nie będzie nas będzie las. Przyroda da sobie radę, tylko przestańmy ją truć i siebie. Nie tłumacz się że masz jeden nick, pod nickiem Edek wypisz wymaluj to Twoje pisanie Dlaczego jesteś taki porywczy i sądzisz że piszą to moi koledzy?
  Pozdrawiam.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Bo przeciez nie mieszkancy pisza, znajac szczegoly z zycia wojta i gminnych gierek. mieszkaniec o gminie wie tyle co zalatwi w urzedzie i zaglosuje w wyborach. Portal jest po to zeby czlowiek ktory skompromitowal gmine zostal wojtem. Panie Gorniak nie rob pan debili z ludzi, bo cala gmina zna sponsora i wie ze to ustawka. To tak smierdzi niezaleznoscia jak go…wno perfumami.

   0
   0
 12. Dziadek Mróz pisze:

  Poprzedni byl z terenu gminy? Firma jeśli skalkuluje że będzie miała zysk, ma gdzieś wasze pisanie. Kto kompromituje świadczy wczorajszy wyrok.

  0
  0
 13. Dziadek Mróz pisze:

  TWAgent, Skończ z tą wazeliną bo się wślizgniesz za głęboko i nie wyleziesz i nie rób z mieszkańców Gminy debili, ludzie wiedzą więcej niż ci się wydaje. Potrafią myśleć, chodzą na zebrania, rozmawiają, obserwują nieudolne poczynania władzy, czytają Pasma i ostatnio nowe czasopismo:w Konopiskach.pl.Mieszkańcy Gminy potrafią wyciągać wnioski. To Ty manipulujesz, pisząc o jakiejś ustawce, Jeśli coś wiesz to miej odwagę to napisać. Nie napiszesz tego bo to kłamstwo, więc się boisz wiedząc czym to grozi, najlepiej bełkotać schowanym za parawanem nicka. Jesteś małym tchórzliwym człowieczkiem na usługach. Piszesz by wybielić obecnego Wójta. Widzisz i tu się różnimy bo ja jestem na usługach mieszkańców, piętnuję błędy i głośno mówię o niedociągnięciach Wójta które szkodzą mieszkańcom. Portal jest po to żeby niektóre sprawy (Prawda)ujrzały światło dzienne. To was boli. Po co był zatrudniony rzecznik prasowy? chyba do kontaktów z mediami. I mimo to sprawa trafiła na wokandę?

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Hehehehe.. ten portal i prawda? Tylko to wygodna dla zleceniodawcy.. goebels by sie nie wstydzil. Panie Gorniak, wie pan czym to grozi? Niczym. Chyba ze wielka demaskacja was wszystkich. Pan zdemaskowal kolejny nick

   0
   0
 14. Dziadek Mróz pisze:

  Przepraszam za nick Dziadek Mróz.Jestem u kolegi w Starczy i korzystam z jego laptopa.
  pozdrawiam Stanisław Górniak

  0
  0
  • Trener pisze:

   Przecież pisząc z innego komputera możesz pisać pod swoim Nickiem. Tlumaczenia marne niczym erekcja emeryta.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Hehehe… ciekawy jestem odpowiedzi w kwestii erekcji. W sumie to kazdy moze sobie puknac. Podobno czarny pan jak wypije to puka swojego skrybe;) tak sie chlopcy bawia:)

   0
   0
 15. Górniak Stanisław pisze:

  TWAgent, znów bełkoczesz.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Panie Gorniak. Najpierw dodal Pan wpis udajac mieszkanca i odnoszac sie do wyroku. To bylo o 18:53, a o 20 odpowiadal Pan mnie jako wielki radny gorniak i zapomnial zmienic nicku. To jest czysta manipulacja. Tak oto dzialaja slugi czarnego pana. Ehhh, SKS panie radny. Skleroza ze starosci i stad te wpadki?

   0
   0
 16. Górniak Stanisław pisze:

  Na swoim kompie mam nick zapisany który wkleja się automatycznie, pisząc z innego zadziałało przyzwyczajenie. Ale poco Ci tłumaczyć, Ty i tak wiesz swoje. Nie uwierzysz ale ludzie mieszkający kiedyś w Gminie Konopiska dalej interesują się tym co tu się dzieje. A nawet gdybym napisał z innego nicka to co, każdy czytając twój wpis i moją odpowiedź kapnie się że to ja pisałem, zresztą przeprosiłem i podpisałem się niżej. A ty dalej bredzisz o sługach jakiegoś czarnego pana. Już Ci napisałem że jesteś tchórzliwym małym człowieczkiem. Nie śmiej się ze starości, ty będziesz całe życie młody. Daj ci Boże. Czytając twoje wpisy podobne do tego z godziny 23,07 można ci dopisać przymiotnik głupi. Tylko to potrafisz pisać. Przestań się kompromitować kandydacie na wójta.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Co do starosci ma pan racje. Przepraszam. Natomiast w nick to ja Panu nie uwierze. Z tego nicku nikt tu nigdy nie pisal, wiec nie ma podstaw zeby mieszkancy dali temu wiare.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).