Niezły interes Dziedzickiego

Tylko w tym roku Gmina Konopiska dała zarobić firmie F.U.H. Dziedzicki Marcin Dziedzicki 1 430 855,96 zł. Ponad 1,34 mln zł kosztowała termomodernizacja budynków Szkoły Podstawowej w Konopiskach, wraz z salą i łącznikiem, a 85 912,98 zł remont elewacji budynku Gimnazjum w Konopiskach.

Nieźle jak na jeden rok. Umowy i faktury za te inwestycje znajdziecie poniżej.

Umowy do wglądu TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 

 Kategorie:

12 odpowiedzi na “Niezły interes Dziedzickiego”

 1. booldoopy pisze:

  Żal doope ściska to otwórz firmę budowlaną i startuj w przetargu, na pewno wygrasz bo twierdzisz że można to zrobić dużo taniej. Powodzenia.

  2
  0
  • sprostowanie pisze:

   Popieram !Kazdy ma prawo

   – otwarcia firmy
   Przetarg byl i wygral
   Brawo panie Marcinie
   tak dalej
   Swiat jest dla odwaznych

   1
   2
 2. Prezes pisze:

  Redaktorek pewnie marne grosze dostaje za pisanie tych bzdet to i go ściska w dupie

  1
  1
 3. cisie pisze:

  a co tak byly soltysina z Cisia milczy na temat podwyzszenia podatkow beda czy nie beda a co do firmy Pana Dziedzickiego to mozecie mu nadmuchac jak to sa kokosy to otwierajcie firmy i nie zazdroscic drugiemu to jest wlasnie mentalnosc ludzka

  1
  1
 4. Kalifat pisze:

  Nie ma już o czym pisać. W gminie było dużo wydarzeń kulturalnych, sesja, a tu nic. Ten portal zszedł na psy. Redaktor się nie angażuje i to smutne

  0
  0
 5. Paweł Nowak pisze:

  ile osób zatrudnia ten Dziedzicki? dwie? trzy? ale zlecenia dostaje ciągle

  1
  0
  • sprostowanie pisze:

   Idz , zapytaj ile zatrudnia osob
   – jaki madry jestes !
   Glupota nie zna granic!

   Zazdrosny nie cieszy sie -jak widzi sasiada smutnego

   0
   1
  • Biznesmen pisze:

   Nie ważne ile, ważne ile płaci podatków, a im więcej zarabia tym wiecej wpłaca. Przecież sami wiecie bo jak wy rządziliście też robił zlecenia.

   1
   0
  • Sąsiad Pawła Nowaka pisze:

   Takich jak Ty, to ani jednego.

   0
   0
 6. Mieszkaniec pisze:

  Remont klatek w budynku mieszkalnym w Częstochowie trwa już miesiąc i końca nie widać. Totalny budowlany bałagan nie sprzątany nawet na weekendy. Pracownicy – aroganccy i nieżyczliwi dla ludzi zamieszkujących w budynku. Śmiecą i brudzą nie tylko na klatkach, ale i na zewnątrz. Ciekawe, czy oprócz odnowionych ścian pozostawią po sobie ład i porządek. Końca robót nie widać, pracowników czasami przez cały dzień – też nie.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).