Nieszczery Wójt dostał absolutorium!

Wczoraj w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbyła się XXXV sesja Rady Gminy Konopiska – sesja absolutoryjna. Mimo iż w gminie w 2016 roku nie było praktycznie inwestycji, mimo iż pozostały pieniądze z niewykonania budżetu, mimo zobowiązań gminy na kwotę 12 741 783,65 zł, radni jednogłośnie głosowali za udzieleniem Wójtowi Jerzemu Żurkowi absolutorium.

Były łzy, kwiaty, nieszczere uśmiechy, było wszystko, do czego Żurek przyzwyczaił nas podczas tej trzyletniej kadencji. Wszyscy byli zadowoleni, a gmina od kilku lat stoi w miejscu.

Teraz należy trzymać Wójta za słowo, jakie dał Mieszkańcom Aleksandrii, którym obiecał wybudowanie hali sportowej. Zgodnie z zapewnieniami Wójta, budowa rozpocznie się jeszcze w tym roku!

No cóż, takiego macie Wójta.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

23 odpowiedzi na “Nieszczery Wójt dostał absolutorium!”

 1. TW Agent pisze:

  Nieszczery redaktor napisał artykuł. Przez czas prowadzenia bloga nie potrafi odpowiedzieć czy ktoś płaci za jego prowadzenie?

  0
  0
  • Baba Jaga pisze:

   Ty nieuku płacisz swoimi głupotami którymi tu się popisujesz.

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Nieuka szukaj w lustrze. Ludzie mówią po sklepach kto płaci. Ale jak się doilo kilkaset tysięcy to jest z czego.

   0
   0
 2. Izolbu pisze:

  wyglada jak klamca

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Nie widziałem redaktora na żywo ale skoro tak twierdzisz wierzę na słowo.

   0
   0
 3. ANNA pisze:

  Taki nie dobry a spłacił prawie CZTERY miliony długu nieszcaery to chyba pan z Cisia

  0
  0
 4. withLess pisze:

  Serio nie macie niczego do roboty tylko wylewacie tu swoje wypociny które nic nie zmienią bo nikt tego nie czyta oprócz was xDDD Zamiast gdzieś iść coś zrobić w tym kierunku to płaczecie tutaj i prowadzicie gównoburze xDDDDDD Elo nie pozdrawiam !

  0
  0
 5. adu pisze:

  Wy ludzie kapusia to tylo piszecie że pieniądze poprzednika. Jakie pieniądze chyba wirtualne. Narobił długu Żurek jakoś to ciągnie, spłaca co ma napierd..ic tak samo długu jak ten wasz królewicz. Ciekawe czy jak będzie inny wojt niż Żurek i kapone czy wam też pasować nie bedzie.

  0
  0
 6. Felek J pisze:

  adu, do znudzenia już tu wyliczali ile milionów zwrotów z rozliczenia wniosków unijnych dostał Żurek zaraz w pierwszym roku swojej kadencji. Nie ważne od jakim nickiem będziesz pisał, wiadomo, że nic nie pojmiesz albo przekręcisz na korzyść Żurka a przeciwko poprzednikowi. ot, taka twoja rola przecież.A że kłamstwa piszesz? a to nic nowego u ciebie.

  0
  0
  • adu pisze:

   Felek czy cfelek co ci obiecał za posadę was królewicz. Kłamstwa pisze wy ciągle piszecie go samo od pierwszego dnia Zurka jako wójta, ale co wam będę mówił wy i tak będziecie swoje. Żurek bee żurek bee.

   0
   0
  • Felek J pisze:

   adu, pisz może jak wytrzeźwiejesz?a pracy od nikogo nie potrzebuję. Mam i to dobrą.

   0
   0
  • adu pisze:

   cfelek na pewno masz tam obiecane, bo jeśli nie to jak możesz być za tym facetem który narobił długów a teraz chce zbierać laury bo wszystko zrobione jest dzięki niemu.

   0
   0
 7. Woźny pisze:

  Ten miernota bierze się za szkoły i zaczyna od dyrektorów! Zostaną mu tylko woźni do wymiany!

  0
  0
  • withLess pisze:

   no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego wójta polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej dobrej osoby jak Jerzu Żurek .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z Jerzego robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana . pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to Jerzy jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty

   0
   0
  • Wspaniałomyślny pisze:

   With Less radzę zgłosić się tam, gdzie jeszcze mogą coś pomoc w realnym świecie i zdroworozsądkowym myśleniu!

   0
   0
  • withLess pisze:

   Wspaniałomyślny w takim razie zgłoszę się do Ciebie ale nie wiem czy wyjdzie mi to na dobre.

   0
   0
  • Wspaniałomyślny pisze:

   Na dobre może ci wyjdzie jak zgłosisz się tam gdzie pracuje połówka miernoty! Chociaż na nią bym nie liczył!

   0
   0
 8. jan pisze:

  Wozny nie pisz bzdur ogłoszenie o konkursie na dyr .szkół jest obligatoryjne w kazdej gminie tak jest i kazdy moze startowac kto ma uprawnienia i to cała prawda

  0
  0
  • Ketty laidis pisze:

   To jest obligatoryjne ustawianie swoich przydupasow na tak ważne stanowiska w edukacji naszych dzieci! Dlaczego obecna dyrektorka z przedszkola nie może być dalej? Bo miernota postąpi w konkursie podobnie jak z bylym dyrektorem gimnazjum w Konopiskach! I to cała prawda o tym kuglarzu. Ii

   0
   0
 9. Kardynal dziećdymał pisze:

  Jerzy Żurek jest dobry jak chleb. Z Bogiem.

  0
  0
 10. Brygida pisze:

  Dziwi mnie tylko dlaczego Pan Górniak głosował za udzieleniem absolutorium wójtowi? Najpierw tu na forum krytykuje że wójt nic nie robi albo robi źle, a potem udziela mu absolutorium. Dla zachowania “twarzy” chociaz wstrzymać się od głosu. A tu redaktor pisze,że jednogłośnie?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).