Nieodpłatna pomoc prawna w 2017 roku

Nieodpłatna pomoc prawna dla osób najuboższych, młodych ( do 26 lat), seniorów, kombatantów i weteranów, posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz ofiar klęsk żywiołowych, z racji małego zainteresowania, w 2017 roku będzie udzielana tylko dwa dni w tygodniu, a nie trzy, jak to było w 2016 roku. Porady prawne będą udzielane w Konopiskach w budynku przy ulicy Lipowej 3 (świetlica po byłej aptece), w każdy wtorek w godz. od 13.00 do 17.00 i piątek od 11.00 do 15.00.

Nieodpłatna pomoc prawna nie obejmuje spraw:
1) podatkowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej;
2) z zakresu prawa celnego, dewizowego i handlowego;
3) związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, z wyjątkiem przygotowania do rozpoczęcia tej działalności. Zachęcam do korzystania z takiej formy pomocy oraz powiadomienia o tym rodziny, znajomych i sąsiadów. /UG Konopiska/

Jeżeli nieodpłatną pomocą prawną będą się zajmować radcowie prawni, którzy już pracują w gminie, to mogę Wam tylko współczuć.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

11 odpowiedzi na “Nieodpłatna pomoc prawna w 2017 roku”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Ten pan ze zdjęcia już kilka razy się skompromitował i to chyba nie on daje porady prawne. z hutek wiesz coś o tym?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Nie znam chłopa. Może lepszy będzie prawnik który bronił TW Brata przed sądem w Gliwicach? Szkoda że sprawę przegrał:(

   0
   0
 2. kula pisze:

  Nic lepszego nie można spodziewać się po Żurku.

  0
  0
 3. Bezrobotny pisze:

  Jesli to ten sam prawnik co Wójtowi Żurkowi doradzał przy sprawie przeciwko redaktorowi P. Gasiorski i wójt przegrał tą sprawę, to dziękuję nie skorzystam , szkoda kasy! Wójcie Żurek z czyich pieniędzy ten pan jest oplacany?

  0
  0
 4. 0# pisze:

  JAKI PAN TAKI KRAM

  0
  0
 5. Izolbu pisze:

  masakra hehe

  0
  0
 6. Franek pisze:

  to ten sam prawnik co go nie chcieli w Cze-wie? chyba tak

  0
  0
  • Znawca pisze:

   Żurek zbiera wszystko i wszystkich aby tylko uratować sie i kasiurke brać za nic. Jaki pan taki kram!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Odeślijmy go do Urzędu Marszałkowskiego. Jest tam już jeden nieudacznik z Konopisk.

   0
   0
 7. Śnieżynka pisze:

  Może zdradzisz kto to taki? I co zawalił, że nazywasz nieudacznikiem, opluwaczu wstrętny.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ja nie pluje. Wiatr wieje i wraca do was wasza ślina! A zawalił wszystko, nic dobrego nie zrobil. Nieudacznik zawsze będzie nieudacznikiem:)

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).