Niekompetentny przewodniczący rady

Praktycznie w każdej radzie gminy są osoby niekompetentne, które zupełnie nie nadają się do pełnienia funkcji publicznych. Ale tylko czasami te osoby pełnią w radach jakieś funkcje. Według mnie, numerem jeden w niekompetencji w Konopiskach jest Przewodniczący Rady Gminy Konopiska – Edward Bałdyga. Już nawet nie chodzi o jego liczne pomyłki podczas prowadzenia sesji, ale często jest tak, że radny nie wie za czym i czy głosuje. Może to kwestia braku wykształcenia?

Obejrzyjcie sobie wideo z ostatniej sesji. Wybrałem jedną uchwałę, w której wspomniany radny pomylił się kilkukrotnie. Wyobraźcie sobie, że tak jest na każdej sesji przy większości uchwał…

Kto takich ludzi wybiera do rady? Kto na nich głosuje?

PAWEŁ GĄSIORSKI
 Kategorie:

13 odpowiedzi na “Niekompetentny przewodniczący rady”

 1. Wyborca pisze:

  on skończył podstawówkę czy ma zawodowe?

  6
  5
 2. Atomek pisze:

  Wałęsa też skończył podstawówkę a był Prezydentem.

  5
  1
  • Paweł Nowak pisze:

   nie porównuj Wałęsy do tego pana, on został radnym dzięki autokarowi niepełnosprawnych…

   6
   6
  • Paweł Nowak pisze:

   a wiem to bo jest z mojej wioski

   4
   6
  • Atomek pisze:

   hej, nie podszywaj się pod mój nick! nie potrafisz sobie wymyśleć? za trudne!

   1
   1
 3. Atomek pisze:

  Panie Gąsior ja na miejscu Przewodniczącego podał bym pana do sądu.Albo wzywał na pojedynek śmierć i życie hahahaha.Do usłyszenia

  8
  4
 4. Atomek pisze:

  kto? a strażaki i niepełnosprawni!

  3
  2
 5. Romek pisze:

  No sorki Atomek pomyliło mi się jestem Tomek hahahaha.

  2
  0
 6. nikt pisze:

  Ten gostek nadaje sie tylko do wideł. Klnie jak szewc, chamstwo wychodzi na każdym kroku, a urząd traktuje jako swój folwark. Razem z nieudacznikiem rozwalają w dym naszą małą ojczyzne. Koniecznie maja zamiar finansowo poprzez zaciągnięcie zbednych kredytów na ponad 3 miliony złotych zniszczyć nasza gmine, a większośc radnych bez zastanowienia głosuje dla ich chorej wizj iwyniszczenia gminy.

  9
  7
 7. Cyc pisze:

  Powinien oddać Baldyga sprawę do sądu i pewnie wygra tak jak Żurek wygrał Gąsiorskim już kilka razy w sądzie o czym ten… zapomniał wspomnieć. Poza tym redaktorze cieniasie jak kasujesz moje posty bez odwagi odniesienia się do nich to dla mnie jesteś jak Górniak. Czyli nikt. Zatem zastanów się nad następnym skasowaniem bo ten portal jest pełen dziur. Np CCSV 9.0 vulnersbility.

  9
  5
 8. Basia pisze:

  zwykły prostak! Ale przecie prostak wójt co nie umie skleić dwóch zdń nie weźmie sobie mądrzejszego od siebie na przewodniczącego rady tylko takiego samego buraka.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).