Niedźwiedzie z Konopisk drudzy w mikołajkowym turnieju koszykówki

Koszykarze Czarnych Starcza wygrali turniej mikołajkowy, który odbył się w Konopiskach. Stawką zawodów był puchar wójta.

Czarni okazali się lepsi od GCKiS Bears Konopiska, UKS Kamienica Polska i Akademii Michała Sarana Czestochowa.

klasyfikacja:
1. Czarni Starcza
2. GCKiS Bears Konopiska
3. UKS Kamienica Polska
4. Akademia Michała Sarana Czestochowa

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).