Nie zrobił nic dla mieszkańców, a został wiceprzewodniczącym rady powiatu częstochowskiego

Grzegorz Dyner to jeden z najsłabszych radnych obecnej kadencji Rady Powiatu Częstochowskiego. Dyner przez trzy lata nie złożył ani jednej interpelacji w imieniu mieszkańców gmin Konopiska i Blachowni. Dyner w tym czasie jako radny otrzymał kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Co zrobiła rada powiatu? Z nadania politycznego, wybrała Dynera wiceprzewodniczącym rady powiatu.

Wstyd.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “Nie zrobił nic dla mieszkańców, a został wiceprzewodniczącym rady powiatu częstochowskiego”

 1. Barto pisze:

  Tragikomedia😹😹😹😹😹😹😹

  26
  0
 2. koniczynka pisze:

  Najsłabszy radny- prawda! Jest prezesem strażaków i widać jak za niedługo większość samochodów strażackich nie wyjedzie do pożaru. Jedynie Rększowice mają sprzęt . Ten tylko umie się kleić jak guma do ludzi co mają władzę. Takich ludzi wybieracie.

  17
  0
 3. \alex pisze:

  Umiał się ustawić od dawna .Na państwowym wikcie już od niepamiętnych czasów,A czego dokonał????
  Wie ktoś?

  15
  0
 4. Mieszkaniec pisze:

  Szkoda strzępić ryja :) Smutne aż śmieszne… piękną ekipę mamy przy korycie.. wszyscy siebie warci

  5
  0
 5. Obywatel pisze:

  Eh, to była ekipa: Dyner, Jonczyk i Bałdyga, aż żal za serce ściska, ile to dobrego zrobili dla OSP w gminie Konopiska, a teraz co, kto się zajmie strażakami – ochotnikami, kto utuli bidulków ?

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).