Nie tylko w urzędzie nikt nie chce pracować. W SP w Konopiskach również…

Nie udało się rozstrzygnąć pozytywnie naboru na stanowisko głównego księgowego w Szkole Podstawowej w Konopiskach. Do naboru na to stanowisko nie wpłynęła żadna oferta.

To kolejna jednostka, po Urzędzie Gminy Konopiska, w której nikt nie zgłosił się do pracy.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).