Nie było chętnych do pracy w Urzędzie Gminy Konopiska

Wójt Gminy Konopiska poinformował, że nie było chętnych osób do pracy w Urzędzie Gminy Konopiska. W ogłoszonym naborze na stanowisko podinspektora ds. funduszy zewnętrznych w referacie gospodarki i rozwoju, nikt nie zgłosił swojej kandydatury.

To kolejny nabór, w którym nie wpłynęła żadna oferta.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).