Nie było chętnych do pracy w przedszkolu

Nie tylko w szkole i w urzędzie, ale również w przedszkolu w Konopiskach brak pracowników. Dyrektor Publicznego Przedszkola w Konopiskach ogłosiła nabór na głównego księgowego. Nikt się nie zgłosił.

Być może potencjalnych kandydatów odstrasza niskie wynagrodzenie?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Nie było chętnych do pracy w przedszkolu”

  1. Glonojad pisze:

    Chyba nieźle płacą 🤣

    4
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).