Nie będzie kanalizacji w Aleksandrii. Skargi Żurka zostały odrzucone!

Jerzy Żurek – jako członek zarządu częstochowskiej Platformy Obywatelskiej, ma ogromne “chody” w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego. To tam rządzą jego partyjni koledzy. Mimo to, nie potrafi załatwić praktycznie żadnego dofinansowania dla gminy. Tak też było z kanalizacją, którą obiecywał, a jego wnioski były jednymi z najgorzej punktowanych i nie przeszły części merytorycznej. Nie nawet były oceniane. Żurek nie mógł się z tym pogodzić i złożył skargi do Zarządu Województwa Śląskiego. Skargi oczywiście zostały odrzucone.

Panie Żurek, co Pan teraz powie Mieszkańcom? Że nadal są pieniądze i na gminę czekają, ale nie potrafi Pan złożyć poprawnie wniosku, by uzyskać te środki?

Poniżej dwie uchwały Zarządu Województwa Śląskiego w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

16 odpowiedzi na “Nie będzie kanalizacji w Aleksandrii. Skargi Żurka zostały odrzucone!”

 1. Wyborca pisze:

  Powtarzacie się i jeden tylko komentarz.Nie macie co już pisać a no tak dzisiaj zebranie na Aleksandri trzeba ludzi ustawic tak Wyborów nie wygracie.A kanalizacja w Aleksandri czy wcześniej czy później będzie amen.

  7
  8
  • Paweł Nowak pisze:

   Miała być dwa lata temu, miała być rok temu, miała być teraz. Kiedy będzie to prędzej czy później?

   7
   5
 2. Wąsołaze pisze:

  Dzisiaj w Aleksandrii to redaktor będzie na dwa telefony nagrywał szkoda że go nie było wczoraj na Łazcu.

  10
  3
 3. Obserwator pisze:

  tyle, że wydaje mi się, iż ta inwestycja jest już zaczęta? To z jakich pieniążków będzie kontynuowana? Z podatków??!!
  Toż to będą ogromne pieniądze!!!

  6
  0
  • T.K pisze:

   Na Lazcu były Wójt wyszedł sam bo nie mógł słuchać bajek dla naiwnych

   4
   4
  • Wąsowiak pisze:

   Wyszedł bo ludzie otwarcie poparli Żurka!! Uciekł z podkulonym ogonem. Poza tym nie jego wieś to po cholere do nas przyjechał? Panie Jerzy, proszę zostać na Kopalni, nigdy nie wybaczymy Ci 30stki. Oszukales nas wtedy i zostawiłeś na pastwę losu. Marne twe starania, na Wasoszu i Laźcu popieramy innych.

   3
   4
 4. Normalny pisze:

  Wasowiak przestań zakłamywać historię! Żurek nic dobrego nie zrobił z 30. To Socha utrzymał MPK , budując rondo i przystanek końcowy dla autobusów, również utrzymał kursy MPK ! Schłódź sobie mózgownicę bo się od kłamstw zlasuje!

  5
  2
  • Wąsowiak pisze:

   No miszcz!!! Zbudował rondo, wydał nasza kasę, a 30stka przestała jeździć. A Pan Socha? W dupie to miał bo do gminy jeździł swoim samochodem, a plebs chodził 3 km na przystanek pod kapliczka. Normalny, utrzymal to jedynie swoją pensje. Tak bezczelnego kłamstwa jak to że utrzymal 30stke to nikt tu jeszcze nie napisał. Ludzie z Wasosz laziec wiedzą jak było więc odpuść. Odejdź jak twój Pan i władca z naszego spotkania, po cichu z podkulonym ogonkiem.

   2
   4
 5. z Wąsosza pisze:

  WAsowiak popleczniku Żurka. Na wójta Żurka nie damy głosu, bo ma nas gdzies wieze nam chciał postawic. Żurek to cwaniak, jak było trzeba nas bronić, to tylko swoim drogim samochodem przejechał koło remizy i sprawdził cosię dzieje. Do nas jest skączony. Nie chcemy go znac.

  3
  1
  • Wąsowiak pisze:

   Nie mierz swoją miarą. To że wy poplecznicy Pana Sochy smarujecie kampanie aż miło nie oznacza że ktoś nie może wyrażać swojej opinii. Dwie wieże to były we Władcy Pierścieni. Drogi samochód to chyba WASZ władca posiada. Zrobiło się!!

   1
   4
  • Dziwna pisze:

   To dziwne będziecie glosowac na niego bo macie radnego obecnego a on trzyma z włodarzem udało im się nawet żonę do gminnej komisji zgłosić nic wam pyskowki nie daj

   4
   0
  • Wąsowiak pisze:

   Co za brednie! Na pewno Wasosz Laziec nie zagłosuje na kandydata Soche–zdrady nie wybaczymy!!

   2
   5
  • Wąsoszak pisze:

   Żurek jest skączony, ludzie nie poszli nawetjego głupot i jąkania słóchac. Chłop oderwany od łopaty. smutne

   6
   0
 6. Jan pisze:

  Nikt normalny nie będzie głosował ani za byłym ani za obecnym ani za popychadłem. Stawiam na mlodych z wyobraźnią, co naszą gminę wyprowadzą że strefy skandalu.

  1
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).