Niby prosta uchwała, a bubel prawny

Rada Gminy Konopiska ma tak dobre zaplecze prawne, że nie potrafi przyjąć prostej uchwały dotyczącej upoważnienia kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Konopiskach do prowadzenia postępowań i wydawania decyzji administracyjnych w sprawach wynikających z ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa.

Przyjęta 31 marca 2022 roku uchwała nr 344/XLIII/2022 jest niezgodna z Konstytucją RP.

Poniżej szczegóły.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Niby prosta uchwała, a bubel prawny”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Zenada jak zwykle Rodakowa mogła z neta ściągnąć też jej się nie chciało?

    8
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).