Natasza Urbańska wystąpi w Konopiskach!

Orkiestra Dęta OSP Konopiska zaprasza do gminnej hali sportowej w Konopiskach na koncert noworoczny z okazji 90-lecia orkiestry. Impreza odbędzie się 20 stycznia o godz. 17:00, a gwiazdą wieczoru będzie Natasza Urbańska.

Wstęp wolny!Kategorie:

4 odpowiedzi na “Natasza Urbańska wystąpi w Konopiskach!”

 1. Wyborca pisze:

  Super

  0
  0
 2. Tiks24 pisze:

  Extra! Brawa dla Orkiestry i Wójta

  0
  0
 3. Lelowiak pisze:

  Redaktor jeśli napiszesz co nie tak na temat koncertu Orkiestry tak jak ostatnio to będę cię ścigał do końca zycia.

  0
  0
 4. Fan Orkiestry pisze:

  Witam Redaktorka i resztę judaszy jak podobał się Koncert bo widziałem że pstrykałes fotki.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).