Narodowe Święto Niepodległości w Konopiskach

W piątek 11 listopada w Gminie Konopiska odbędą się uroczystości związane z Narodowym Świętem Niepodległości. Program uroczystości rozpocznie się wymarszem pocztów sztandarowych spod budynku OSP w Konopiskach.

W koście pw. św. Walentego w Konopiskach odbędzie się msza święta, a po mszy nastąpi przemarsz pod Pomnik Pamięci Narodowej, gdzie zostaną złożone kwiaty.

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców do wzięcia udziału w tych uroczystościach.Kategorie:

4 odpowiedzi na “Narodowe Święto Niepodległości w Konopiskach”

 1. Izolbu pisze:

  cza isc

  0
  0
 2. Pepe pisze:

  coś Ty Izolbu! Wójt tej gminy, Jerzy Żurek olał takie święto!

  0
  0
 3. Gosia pisze:

  ten wójt to jakoś tak dziwnie się zachowuje. Takie święto bez wójta? chyba, że choroba wielka złożyła, ale normalnie poprzedni wójt zawsze był przy Golgocie. A może Żurek nie był, wysłał zastępcę, bo to miejsce stworzył jego poprzednik? On ma jakiś uraz, bo sam niewiele po sobie zostawi. A i tak mu już ludzie “odliczają”.
  I jeszcze jedna ciekawa sprawa, choć nie w tym temacie, ale nie ma takiego wątku (chyba że Pan Redaktor coś napisze).
  Niedawno obchodziliśmy 55 lat działalności Koła Gospodyń Wiejskich w Kopalni.
  Duży jubileusz, dużo gości ponad podziałami.
  Wójt gminy Konopiska olał i tą uroczystość.
  Za to teraz niedawno na 10-tej rocznicy Koła Emerytów, BYŁ! bo panie z szefową na czele mu się podlizują?
  Dobrze, że działają, że już dziesięć lat, że bajki, bo to pozostałości po pracy w przedszkolu. Ale…
  Ja wiem, że Czajkowski, że Jezioro Łabędzie, to klasyka! I że każdy ma prawo do swojej interpretacji.
  Ale czy naprawdę trzeba było “małpować” Panie z KGW Kopalnia, które ze swoim wykonaniem Jeziora Łabędziego zadebiutowały i zasłynęły na całą Polskę?!
  Nie stać Walentynek na własny pomysł?
  Trochę to trąci złośliwym plagiatem?

  0
  0
 4. Paulina Skowrońska pisze:

  Masz rację Gosiu, żenujące naśladownictwo. Widocznie nie mają własnych pomysłów i kopiują koleżanki. Ale to świadczy tylko o Paniach z Walentynek. Niskie, złośliwe. A mogły poprzestać na własnych aranżacjach bajek. Kopciuszek nie jest przecież jedyny. Inny repertuar, inne środki wyrazu, inny odbiorca.
  Wolały naśladownictwo. Przykre.I chyba odbieram to jako złośliwe.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).